Visual Studio kodlar çalışmıyor

Fischerk

Hectopat
Merhabalar. Ben YouTube'den birkaç kodlama videosu izlemiştim. İlkinde basit bir ping pong oyunu yapıyorduk. Sonra baktım ki bazı kodlar normal yazı renginde. Yeni olduğum için pek anlamadım fakat oyunu çalıştırmaya çalışınca kodların hiçbiri olmamıştı. Öbür gün sayı tahmin oyunu yapan bir video izledim. Çeken kişi Brackets kullanıyordu. Ben ise Visual Studio. Çoğu kod çalışmadı yine ve bu sefer Brackets indirip Visual Studio'da yazdığım kodları kopyalayıp yapıştırdım ve oyun çalıştı. Ne olabilir bunun sebebi?

Merhabalar. Ben YouTube'den birkaç kodlama videosu izlemiştim. İlkinde basit bir ping pong oyunu yapıyorduk. Sonra baktım ki bazı kodlar normal yazı renginde. Yeni olduğum için pek anlamadım fakat oyunu çalıştırmaya çalışınca kodların hiçbiri olmamıştı. Öbür gün sayı tahmin oyunu yapan bir video izledim. Çeken kişi brackets kullanıyordu. Ben ise Visual Studio. Çoğu kod çalışmadı yine ve bu sefer brackets indirip Visual Studio'da yazdığım kodları kopyalayıp yapıştırdım ve oyun çalıştı. Ne olabilir bunun sebebi?

Gerekli extensionları yüklememiş olabilirsiniz.

Geri
Yukarı