Visual Studio start komutu sonrası son çalışma görünmüyor

Mr.Theodore

Decapat
Visual Studio'da bir form uygulaması çalışıyorum. 2 farklı işlem yaptım form üzerinde resimde görebilirsiniz.

Sorun şu: Ben start yapıp formumu çalıştırdığımda ekranda bir önceki çalışmam çalışıyor fakat son yaptığım çalışma gözükmüyor. Daha yeniyim, bir yerlerde eksik bir şey veya hata yapmış olabilirim. yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

(Soldaki çalışmanın düzenlenmiş hali, sağdaki ise çalıştırdığım hali. Çalıştırılmış pencereye bakarsanız son çalışmam yok.)

2022-02-07_20-01-32-67955e3811bf0c21b604b90f8aa7e0e5.jpg
2022-02-07_20-01-32-d38b17d28fee940cdc4809d923419a45.jpg

Visual Studio'da bir form uygulaması çalışıyorum. 2 farklı işlem yaptım form üzerinde resimde görebilirsiniz.

Sorun şu: Ben start yapıp formumu çalıştırdığımda ekranda bir önceki çalışmam çalışıyor fakat son yaptığım çalışma gözükmüyor. Daha yeniyim, bir yerlerde eksik bir şey veya hata yapmış olabilirim. yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

(Soldaki çalışmanın düzenlenmiş hali, sağdaki ise çalıştırdığım hali. Çalıştırılmış pencereye bakarsanız son çalışmam yok.)

Eki Görüntüle 1299061Eki Görüntüle 1299062
Dosyayı kaydetmemişsindir büyük ihtimal.

Alt tarafta "3 Errors" yazısını görebilirsiniz, eğer son hâlinde hata varsa -ki bu durumda var- en son derlenebilir sürüm çalışır. Hataları düzeltmeniz gerekiyor.

Label3 isimli bir label varmış ve silmişsiniz, ancak "Click" olayı için yazdığınız kodu silmemişsiniz görünüşe göre bu sebeple bu hatayı veriyor.

Labellere çift tıklayıp sonradan onclick eventlerini silmişsin ancak form1.designer.cs dosyasından da event fonksiyonuna olan bağlantıyı silmen gerek. Sağ alttaki hatalara çift tıklarsan seni doğrudan hatanın olduğu satıra götürür, o satırı silmen gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı