Visual Studio veri sızdırır mı?

revs36

Femtopat
Daha fazla  
Soru biraz saçma gibi gözüksede hikayesi şu öğlen bir video izledim. Google'nin yeni vakası olan gizli sekmeden veri sızdırması olayı hakkında ve aklıma bu soru geldi. Visual Studio 2019'da böyle bir durum olabilir mi? Aslında soru saçma olsa da önemli bilgilerimi tuttuğum cihazım vardı ve onda sadece Visual Studio kuruluydu. Bu yüzden biraz merak ettim :) not: Kaynak kodları için biraz araştırdım fakat bulamadım. Ayrıca Visual Studio içerisinde sadece msvc ve kütüphaneleri vardı. Ayrıca C# için Dotnet'i form uygulaması yapmadığım için ayrı kurmuştum.

Ne alaka? Sizin gibi paranoyak değilim en azından. En ufak bir şey olunca verilerimi çalıyorlar diye yazmıyorum buraya.

Daha hiçbir zaman verilerim çalınıyor demedim. Oldukca open Source programlar kullanmaya çalışıyorum. Açıkcası güvenliğimi düşünüyorum.

Daha hiçbir zaman verilerim çalınıyor demedim. Oldukca open Source programlar kullanmaya çalışıyorum. Açıkcası güvenliğimi düşünüyorum.
Aynen kardeşim dünyada tek kişi sensin ve senin çok önemli verilerini izliyorlar. Acaba wikig adlı kardeşimizin neyini çalabiliriz diye. Bazen çok fazla gülesim geliyor böyle şeylere.

Geri
Yukarı