Çözüldü Visual Studio Windows Form Application projemi açamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Revivmeooi

Hectopat
Selamlar, bilgisayarıma format atmam gerekti ve belgelerdeki Visual Studio 2013 bölümünü alıp format attım. Şu anda projeyi açmaya çalıştığımda boş bir ekran geliyor, bunu nasıl açabilirim?

1634160542208.png

Çözüm
Proje yüklendikten sonra projeyi bir kez derleyin. Derleme işlemi bittikten sonra otomatik olarak form1 (yada en son hangi formu kullandıysanız) o açılacak.
Proje yüklendikten sonra projeyi bir kez derleyin. Derleme işlemi bittikten sonra otomatik olarak form1 (yada en son hangi formu kullandıysanız) o açılacak.

Çözüm
Hocam konu dışı ufak bir tavsiye. Form oluştururken oluşturduğunuz forma isim verin. Daha sonrasında fazla formlu bir uygulamayla çalışırken kafanız karışır. Boşuna vakit kaybı onca formun arasından istediğinizi bulmaya çalışmak.

Hocam konu dışı ufak bir tavsiye. Form oluştururken oluşturduğunuz forma isim verin. Daha sonrasında fazla formlu bir uygulamayla çalışırken kafanız karışır. Boşuna vakit kaybı onca formun arasından istediğinizi bulmaya çalışmak.

Büyük bir proje değildi hocam o yüzden uğraşmadım okulda C# görüyorum zaten normalde C# Forms'u pek sevmiyorum. Yine de önerinizi dikkate alırım.

Geri
Yukarı