Vites ayağı kopan motorun masrafı ne kadar olur?

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
Geçen gün Manisa'dan dönüşte virajda vites kolum koptu. Yolda kaldım abimler geldi yerine koyduk ama yüksek ihtimal bir parçası yolda düştü. Çünkü şu an vites düzgün değil yani 3'ten 4'e atıyorum ama vites ayağı en yukarıda oluyor 5'e atamıyorum. Atmam için debriyaja basmadan vitesi aşağı indirip debriyajla geri yukarı atmam lazım.
En son böyleydi sonrasında takılacak yerine taktık ama galiba arasında yay gibi bir şey vardı. Bilmiyorum çünkü yumuşak değil fotoğraf çok pixelli WhatsApp'tan video atmıştım oradan aldım tam olarak neyde sıkıntı olduğunu bilen var mı? Yarın servisine gideceğim ama ne kadar kilitleyecekler onu şimdiden öğrenmeye çalışıyorum.

vites.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir kol 70-100'e halledersin gibi.

Motorda sıkıntı yoktur değil mi yol boyunca 5'e kadar rahatça attım dediğim şekilde herhangi bir şey olmadı ama merak ettiğim o an internetten tvslerin ayakçıklarına baktım taktığımızla aynı gözüküyordu hangi parçanın gittiğini anlamadım bundan 1 hafta önce de kaza yapmıştım motor vites ayağının üstüne düşmüştü içe gömülmüştü çekerek düzeltmiştik bu sefer kurtaramadık.

Yeni konular

Geri
Yukarı