Vivaldi bazı siteleri açmıyor/geç açıyor

Bazı siteler yavaş açılabiliyor, özellikle tarayıcının izleyiciler vb. şeyleri engellemeye uğraşması ve bazı sitelerin güvenlik yazılımları yavaşlatabiliyor ya da tarayıcıyla çakışabiliyor.
Technopat tüm tarayıcılarda geç açılıyor eğer ondan bahsediyorsan.

Bazı siteler yavaş açılabiliyor, özellikle tarayıcının izleyiciler vb. şeyleri engellemeye uğraşması ve bazı sitelerin güvenlik yazılımları yavaşlatabiliyor ya da tarayıcıyla çakışabiliyor.
Technopat tüm tarayıcılarda geç açılıyor eğer ondan bahsediyorsan.
Technopat zaten banko fakat farklı birkaç sitenin geç açıldığına da denk geldim. Yine de bunun dışında her şeyinden epey memnunum.

Vivaldi kullanmayın diyenlere söylüyorum geçmiş olsun izleniyorsun ve bütün verilerin alınmış olabilir. Vivaldi geç yüklenmesi Technopat'ta kullanılan güvenlik yazılımı ile ilgili. Çok ağır çalışıyor. Google göre yapıldığı için chrome-edge-firefox kullanlar direk giribiliyor.

Veri almayan uygulama mı var? Verileri toplamak farklı satmak farklı şeyler. Ayrıca Firefox gizlilik adına iyi tarayıcıdır. Firefox'u dahil etmen komik olmuş.
Vivaldi kulladım kesinlikle gereksiz özelliklere sahip bomboş bir tarayıcı. Yan çubuğa site ekleme olayı bana saçma geliyor. Google Chrome stabil ve gayet iyi bir tarayıcı. Gizlilik isteyenler Firefox kullanmalı.

Veri almayan uygulama mı var? Verileri toplamak farklı satmak farklı şeyler. Ayrıca Firefox gizlilik adına iyi tarayıcıdır. Firefox'u dahil etmen komik olmuş.
Vivaldi kulladım kesinlikle gereksiz özelliklere sahip bomboş bir tarayıcı. Yan çubuğa site ekleme olayı bana saçma geliyor. Google Chrome stabil ve gayet iyi bir tarayıcı. Gizlilik isteyenler Firefox kullanmalı.
Google boğazladığım için veri almıyor benden. Chrome bu arda 8 gb ramı bitiyor bilgine 4 gb ile google açık oyun gir 4/4 gg.

Bende 8 GB var ben sorunsuz kullanıyorum. Gayet makul seviyede bellek tüketiyor. Tarayıcıdan anlayan arkadaşlar yorumlarsa daha iyi olur. @26318
Chrome sizin fanteziniz ama ben beğenmedim çok fazla parola kaydettim ve sildim sonra ise bilmedim birisinden şu mesajı aldım: Tam silememişsin bütün parolların var. Yani ondan doalyı bütün herşeyi sıfırladım ve google kullansam bile bazı ayarları ile oynadım için artık sıkıntı çekmem. Bu arada v8 motoru olan bütün tarayıcılar güzel ama güvenlik açıkları çok fazla. (v8 arabalarda olan değil ha :))

Çok uzun süredir Chrome ve Opera tarayıcılarını kullanıyorum. Birbirlerine karşı farklı avantajları var. Ancak ortak sorunları:
1. Veri toplamada sınır tanımamaları
2. Yüksek RAM kullanımı
Bu sorunlar beni bugün Vivaldi indirmeye itti. Ancak Chrome'a göre o kadar geç açılıyor ki insanı kanser eder. Çift tıklıyorum kısayola 1.5 saniye sonra ilk görüntü geliyor. Yer imleri yüklenene kadar da yarım saniye geçti, YouTube'un açılması 2 saniye. Opera'da da benzer bir sıkıntı olmuştu ama Vivaldi'de bu daha bariz. Kullanmaya başlamadan silicem sanırım. Chrome akıcılığını seviyorum.

Google boğazladığım için veri almıyor benden. Chrome bu arda 8 gb ramı bitiyor bilgine 4 gb ile google açık oyun gir 4/4 gg.
Chrome sizin fanteziniz ama ben beğenmedim çok fazla parola kaydettim ve sildim sonra ise bilmedim birisinden şu mesajı aldım: Tam silememişsin bütün parolların var. Yani ondan doalyı bütün herşeyi sıfırladım ve google kullansam bile bazı ayarları ile oynadım için artık sıkıntı çekmem. Bu arada v8 motoru olan bütün tarayıcılar güzel ama güvenlik açıkları çok fazla. (v8 arabalarda olan değil ha :))
1611182305227.png

🙂

Geri
Yukarı