Vivaldi vs Brave vs Firefox vs Edge vs Chromium

1. Tarayıcım Firefox
2. Opera

Firefox bana hep daha stabil ve fonksiyonel geliyor. Opera ise kullanıcı dostu diğerleri ise alakam yok.

Brave, Firefox ve Edge kullandım. 3'ü de bilgisayarımda var. Ek olarak Chrome var. Ara sıra tarayıcı değiştiriyorum. Bilgisayarın iyiyse Brave, değilse Firefox. Linux kullanıyorsan da Brave. Sadelik arıyorsan Edge. Arada Opera indirip silerim. (GX değil) Şu an Chrome kullanıyorum.

En iyisinin Brave olduğunu düşünüyorum.

Edge, Windows ile çok içli dışlı ve hantal çalışıyor. Direkt sistemden silerim.
Eski Edge olsaydı yeni sürümlerde olsaydı, hantal olsa bile kullanırdım. Tasarımını çok seviyordum onun ve ben yaklaşık 3 yıl kadar onu kullandım eskiden.

Firefox ise GTK penceresiyle çok uyumlu oluduğu için Linux'ta çok harika duruyor. Linux'ta da Firefox kullanırım ben. Çok iyidir ve çok hızlıdır.

1. Tarayıcım Firefox
2. Opera

Firefox bana hep daha stabil ve fonksiyonel geliyor. Opera ise kullanıcı dostu diğerleri ise alakam yok.
Bana da Safari, Firefox, Opera. Diğerleri o kadar sıcak gelmiyor. Özellikle Edge. Hiç alışamadım.

En iyisinin Brave olduğunu düşünüyorum.

Edge, Windows ile çok içli dışlı ve hantal çalışıyor. Direkt sistemden silerim.
Eski Edge olsaydı yeni sürümlerde olsaydı, hantal olsa bile kullanırdım. Tasarımını çok seviyordum onun ve ben yaklaşık 3 yıl kadar onu kullandım eskiden.

Firefox ise GTK penceresiyle çok uyumlu oluduğu için Linux'ta çok harika duruyor. Linux'ta da Firefox kullanırım ben. Çok iyidir ve çok hızlıdır.
Firefox'un tek sevmediğim yanı kaydırırken biraz hantal olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı