Brave vs. Edge vs Vivaldi vs. Chrome vs. Opera vs. Firefox

Brave vs Edge vs Vivaldi vs Chrome vs Opera vs Firefox

• Brave

Oy: 30 12,7%
  • Edge

Oy: 69 29,1%
  • Vivaldi

Oy: 4 1,7%
  • Chrome

Oy: 70 29,5%
  • Opera

Oy: 13 5,5%
  • Firefox

Oy: 27 11,4%
  • Opera GX

Oy: 18 7,6%
  • Diğer

Oy: 2 0,8%
  • Hiç biri

Oy: 4 1,7%

• Oy verenlerin toplamı
    237
  • Anket kapandı .
1 yıl önce başlıktaki tarayıcıların hepsi aynı anda yüklüydü ve aktif kullanıyordum. İçlerinden en beğendiklerim Brave ve Opera. Opera'yı hala hem telefonda ve bilgisayarda kullanıyorum.

LibreWolf yazayım da tarayıcı havam olsun :D

Brave'e geçtim şu an için tek sorun Sync kısmında eklentileri geri getirmekte hala sorunlu onun dışında Chrome gibi ajan/telemetrik bir yazılımdan daha iyi ve güvende hissetiriyor.

Edge severler neyin kafasındalar acaba? Anlık verilerini Microsofot'a göndermek ile Google'a göndermek arasında bir fark yok.

İlla da hızlı olsun istiyorsanız Ungoogled Chromium kullanın ya da direkt Chromium kullanın.

LibreWolf yazayım da tarayıcı havam olsun :D

Brave'e geçtim şu an için tek sorun Sync kısmında eklentileri geri getirmekte hala sorunlu onun dışında Chrome gibi ajan/telemetrik bir yazılımdan daha iyi ve güvende hissetiriyor.

Edge severler neyin kafasındalar acaba? Anlık verilerini Microsofot'a göndermek ile Google'a göndermek arasında bir fark yok.

İlla da hızlı olsun istiyorsanız Ungoogled Chromium kullanın ya da direkt Chromium kullanın.
Tilkiden sonra Kurt :D Sırada ne var acaba

Librewolf yazayım da tarayıcı havam olsun :D

İlla da hızlı olsun istiyorsanız ungoogled Chromium kullanın ya da direkt Chromium kullanın.
Edge hem az RAM tüketiyor hem de neredeyse Chrome'la aynı hızda olduğu için Edge'i seviyoruz.

Windows 11 ile güzel bir reklam yapılırsa Microsoft Edge patlar.

Keşke Microsoft ekosistemi tamamen kurabilsem. Google 'den nefret ediyorum.

Geri
Yukarı