Vivaldi'ye mod yüklemek güvenilir mi?

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhaba, bir süreliğine Vivaldi tarayıcısını test etmek için girmiştim fakat teması çok çirkin gözüküyordu. Bunun üzerine gittim, Firefox teması gibi bir mod varmış, ben de Vivaldi'ye yükledim fakat 1 gün sonra bir mail geldi hesabınıza İsviçre'den giriş yapıldı diye. Hemen şifremi değiştirdim. Ondan sonra Vivaldi'den şüphelendim ve çerezlerimi silip Vivaldi'yi sildim. Şu an geri yükledim ve her Vivaldi'ye girdiğimde Kaspersky veriniz bilmem ne URL'sinden sızmış olabilir diye uyarı veriyor. ş

Şimdi benim aklımda üç soru var. Benim mailim Vivaldi yüzünden mi çalındı yoksa moddan mı? Ya da o güne mi denk geldi hesabımın çalınması? Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Merhaba, bir süreliğine Vivaldi tarayıcısını test etmek için girmiştim fakat teması çok çirkin gözüküyordu. Bunun üzerine gittim, Firefox teması gibi bir mod varmış, ben de Vivaldi'ye yükledim fakat 1 gün sonra bir mail geldi hesabınıza İsviçre'den giriş yapıldı diye. Hemen şifremi değiştirdim. Ondan sonra Vivaldi'den şüphelendim ve çerezlerimi silip Vivaldi'yi sildim. Şu an geri yükledim ve her Vivaldi'ye girdiğimde Kaspersky veriniz bilmem ne URL'sinden sızmış olabilir diye uyarı veriyor. Ş

Şimdi benim aklımda üç soru var. Benim mailim Vivaldi yüzünden mi çalındı yoksa moddan mı? Ya da o güne mi denk geldi hesabımın çalınması? Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Vivaldi çalmaz. Moddan kaynaklı muhtemelen.

Merhaba, bir süreliğine Vivaldi tarayıcısını test etmek için girmiştim fakat teması çok çirkin gözüküyordu. Bunun üzerine gittim, Firefox teması gibi bir mod varmış, ben de Vivaldi'ye yükledim fakat 1 gün sonra bir mail geldi hesabınıza İsviçre'den giriş yapıldı diye. Hemen şifremi değiştirdim. Ondan sonra Vivaldi'den şüphelendim ve çerezlerimi silip Vivaldi'yi sildim. Şu an geri yükledim ve her Vivaldi'ye girdiğimde Kaspersky veriniz bilmem ne URL'sinden sızmış olabilir diye uyarı veriyor. Ş

Mod virüs olabilir. Bir tarat. Bulamazsa format at.

Eğer ailen ile beraber kullanıyorsan Mail'i o hesaba VPN ile giriş yapılmış.

Kimse girmemişti hocam bir tek babam girebilir ama babamın tarayıcısında VPN bile yok.

Ekran Alıntısı.PNG

Kimse girmemişti hocam bir tek babam girebilir ama babamın tarayıcısında VPN bile yok.

Eki Görüntüle 997727

Chrome'den girilmiş. VPN yüklemesine gerek yok.
Ayarlardan VPN açılabiliyor. Belki reklam görmemek için VPN açmış olabilir. VPN reklamları engelliyor bazen.
Zaten 6 Nisan'da girilmiş. Yaklaşık 1 ay önce.

Chrome'den girilmiş. VPN yüklemesine gerek yok.
Ayarlardan VPN açılabiliyor. Belki reklam görmemek için VPN açmış olabilir. VPN reklamları engelliyor bazen.
Zaten 6 Nisan'da girilmiş. Yaklaşık 1 ay önce.

Girememişki zaten hesabıma bir sürü doğrulama istemiş ve babamın tarayıcısında zaten adblocker var neden VPN açsınki?
Vivaldi çalmaz. Moddan kaynaklı muhtemelen.

Bu arkadaşın konusundaki Rehber: Vivaldi Firefox şeklinde sekme teması yapma modu yüklemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı