Vivo Y21 aşırı kasıyor

goekejj

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle 9 ay önce aldığım Vivo Y21 markalı şahıs o kadar iğrenc bir telefonki kafayı yemeye başlıyorum. Ya bu telefon dr. Driving'de bile kasıyor oyunun resmine bir gidin bakın grafik falan yok oyunda. Bu telefon TikTok'ta normal video izlerken bile o kadar donuyor kasıyoki, yani video izlerken sürekli 5 saniye ping giriyor böyle bir şey olamaz yani bu yüzden TikTok Lite indirdim ve TikTok Lite çok kasmasada oda kasıyor yani. Benim merak ettigim şey, hani benchmark testi falan yaptım 0, 5FPS sonuç yani benim merak ettiğim bu telefon asla ısınmıyor acaba yani pil tasarrufu modunda falan olabilir mi? Çünkü telefon aşırı fazla yükte bile 1 derece bile asla ısınmıyor. Ve size bir tavsiye vermek istiyorum arkadaşlar Vivo'dan tamamen uzak durun böyle lanet bir marka yok telefonu parcalayasim geliyor.

Custom ROM atıpda kullanabilirsiniz. Saf Android eğer varsa. Ama telefonun Bootloader kilidinin açılması gerekdiğinden güvenliği azalabilir.

MTK P35'ten 8 gen 2 performansı mı bekliyorsun? Ne kadar ekmek o kadar köfte. Vivo çöp değil aldığın model çöp.

Ya anladim ama zaten PUBG falan acmasini beklemiyorum ki. TikTok Lite'da bile kasan, en ufak oyunda bile kasan bir telefon olamaz ya aklim almiyor.

Custom ROM atıpda kullanabilirsiniz. Saf Android eğer varsa. Ama telefonun Bootloader kilidinin açılması gerekdiğinden güvenliği azalabilir.

Teşekkürler Custom ROM ariyordum zaten ama Vivo'yu destekleyen hiçbir Custom ROM yok.

Vivo bootloader unlock kodunu vermiyor. Bende de Snapdragon 660 var 3DMark 2 FPS veriyor senin performansın normal yani.

Geri
Yukarı