Vivobook veya Zenbook alınır mı?

PVH

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

ASUS Vivobook veya Zenbook alınır mı? OLED ekran çok hoşuma gitti teknoloji mağazasında gördüğümde :) batarya durumları nasıldır, genel kullanımda iyi midir bu cihazlar?

Ben bilgisayarı oyun için kullanmayacağım. Öğretmenim, Online ders veriyorum, Excel, PowerPoint, Word ve PDF belgeleriyle uğraşıyorum. Bu doğrultuda ne öneriniz olur?

Bütçem 12.500-13.000 civarı.

Selamlar hocam, yani oled ekranı görünce gerçekten abaya hoşuma gitti. Ama omun haricinde hiç bir şeyden anlamıyorum diyebilirim. Yani işlemcisi iyi mi, batarya süresi nasıl (en azından 3-4 saat gider mi), genel olarak uzun ömürlü olur mu, kasa kalitesi gibi konuları hiç bilmiyorum, bu yüzden yardımınızı rica ediyorum :)

Şu modellere baktım;

Asus Zenbook OLED UX325JA-KG285
Asus Zenbook Flip 13 UX363JA-EM158T
Asus Zenbook OLED UX325JA-KG282T
Asus Vivobook S435EA-KC031T

Eğer derseniz ki bunlar parasını hak eden cihazlar değiller, o zaman farklı öneriler rica edicem sizden. Aralarında ki farklarıda tam anlayamadım ben zenbooklar birbirine çok benziyorlar sanırım
Ekrana önem veriyorsanız alınabilir, ama genelde pek pil ömrü sunmazlar. Alacağınız modeli tam olarak atabilir misiniz?

Merhaba hocam, batarya süresi çok iyiymiş. Huawei cihaz kullanmadım daha evvel hiç. Uzun ömürlü olur mu? Bu model yeni bir model mi? Webcam kalitesi nasıldır hocam bilginiz var mı? Bir de çabuk açılıp çabuk kapanır mı bu cihazda windows ve office uygulamaları?
Huawei Matebook D15 modelleri önerim olur. 9.5 saate kadar pil ömrü sunuyor, yarım saat kadar bir sürede de şarj %53'e kadar çıkabiliyormuş. Onun dışında Windows 11 Home var.

Merhaba hocam, batarya süresi çok iyiymiş. Huawei cihaz kullanmadım daha evvel hiç. Uzun ömürlü olur mu? Bu model yeni bir model mi? Webcam kalitesi nasıldır hocam bilginiz var mı? Bir de çabuk açılıp çabuk kapanır mı bu cihazda Windows ve Office uygulamaları?

Yakın zamanda bende Huawei bir notebook alacaktım ama bütçe artınca daha performanslı bir şey aldım. Uzun ömürlü olması size de bağlı en basiti 12 yıllık laptopum hala çalışıyor ve yeteri kadar da hızlı. Size önerdiğim laptop içerisinde kullanılan parçalarda yeni sizi üzmeyecektir. Dediğiniz şeyler için kullanacaksanız 4-5 sene rahatlıkla götürür.

Anladım hocam, teşekkürler. Siz hangi cihazı aldınız? Hayırlı olsun bu arada :)
Yakın zamanda bende Huawei bir notebook alacaktım ama bütçe artınca daha performanslı bir şey aldım. Uzun ömürlü olması size de bağlı en basiti 12 yıllık laptopum hala çalışıyor ve yeteri kadar da hızlı. Size önerdiğim laptop içerisinde kullanılan parçalarda yeni sizi üzmeyecektir. Dediğiniz şeyler için kullanacaksanız 4-5 sene rahatlıkla götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı