ASUS zenbook alınır mı?

Son düzenleme:
Yaramak ne kelime, ben bunu almayı düşünüyordum şimdi aklımda şüphe olmadan alacağım. Tekrar çok teşekkür ederim.

Kankam ben bu ASUS'u zaten almıştım elime ulaştı, şarja takınca fan hızı çok ses çıkartıyor bunun bir çözümü var mı?
My Asus uygulamasına gelin orada fan ayar seçeneği var oradan standart modu seçin daha az sessiz olsun hiç çalışmasın derseniz fısıltı modunu seçin :)

Kanka hallettim çok teşekkür ederim ilk izlenim çok iyi biraz küçük gibi ama yine de güzel
Özellikle 15.6 inçten geçtiysen baya ufak geliyor. Daha önce de 14 inç arkadaşın laptopunu kullanıyordum onun çerçevesi olduğu için ona göre bile küçük o yüzden o başta bu baya ufak lan izlenimi bende de oldu. Kendi sınıfında bile baya küçük olduğundan göz bi alışamıyor. 1 Hafta sonra 15.6 inç bir bilgisayara bak asıl afallama o zaman oluyor :)

Özellikle 15.6 inçten geçtiysen bayağı ufak geliyor. Daha önce de 14 inç arkadaşın laptopunu kullanıyordum onun çerçevesi olduğu için ona göre bile küçük o yüzden o başta bu bayağı ufak LAN izlenimi bende de oldu. Kendi sınıfında bile bayağı küçük olduğundan göz bir alışamıyor. 1 Hafta sonra 15.6 inç bir bilgisayara bak asıl afallama o zaman oluyor :)

Lenovo Ideapad Gaming var yanına koyuyorum, kanka biri mağara biri şehir 😂😂😂 böyle zarif bir şey olamaz. Alışacağım zamanla

Bende bu modeli almayı düşünüyorum siz aldınız mı? Memnun musunuz?

Ben aldım, her şeyinden memnunum. Öyle bir sesi var ki taşınabilir Bluetooth hoparlörden daha iyi kanka o kadar iddialıyım. Ergonomisi şarjı her şeyi mükemmel. Full şarjla bir günü rahatça çıkarıyor. Sadece 15.6 laptoptan buna geçince ilk hafta küçük hissettim. Halbuki küçük değil ve kasa dolu. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. Aklında sorular varsa WhatsApp'tan iletişime geçelim istersen.

Hocalarım kusuruma bakmayın konuyu hortlatmış olacağım ama bir arada bu kadar zenbook kullanan birilerini bulamazdım herhalde :d. Üniversite 1. sınıf bilgisayar mühendisliğine başkayacağım bu dönem, araştırmalarım sonucu Zenbook serisi ağır basıyor.
Yurtdışından alacağım için sorun çıkartmaması benim için önemli. Özellikle OLED ekran beni korkutuyor. Deneyimlerinizden bahseder misiniz zahmet olmazsa. Isınma, batarya ömrü, sık arıza gibi başlıca sorunlar varsa eğer öğrenmek isterim.

Geri
Yukarı