Vladimir ile adc oynanır mı?

Ezber terim mi ?
Adc de oyuncular tarafindan turetilmis
Emin ol senin kadar sampiyonluk maci izlemisimdir.Konusmalarindan oyun icindeki halin tahmin edilebiliyor

Ezber terim mi ?
Adc de oyuncular tarafindan turetilmis
Emin ol senin kadar sampiyonluk maci izlemisimdir.Konusmalarindan oyun icindeki halin tahmin edilebiliyor
Tahmin et oyun içindeki halimi. ADC nin topluluktan üretildiğinden bahsediyorsun. Çok güldüm :D :D :D :D . Euw da oyna da biraz bir şey öğrenirsin belki. Rankedta bizde alt yazan yere bak euwda ne yazıyor.
Bence ADC yi de topluluk koydu rol seçim yerine :) . Şaka mısın ?

Okudum ve cok bilgilendirici olmadi. Ben midde vayne oynarsam adc olmuyor mu ?
İnternetten okuyup ezberleyen sensin bana ezber bilgi verme diyorsun.

Sayın kennen adc diyen arkadaş başlarda kennen zamanında ap olarak değil ad olarak taşıyıcıydı rekkles oynamıştı ilk olarak ve hala da oynanıyor bana sorarsan eğer sana jinx veya cait almanı tavsiye ederim

Dediğin tarzda videoları çok izledim. Ama bizim türk oyuncularının hele ki bronzların yapabileceği işler değil onlar. Adı üzerinde AD Carry yani AD taşıyıcı adı üzerinde AD, AD

Önce ki dediğim yorumları da oku istersen. Herkesin hakkı değil. Hele bronz elo da troll amaçlı alınan bir hero olur anca.

Selam..

İlk olarak ADC teriminin açılımı Attack Damage Carry yani Saldırı Gücü Taşıyıcısı demektir.

Vladimir bir APC, Ability Power Carry yani Yetenek Gücü Taşıyıcısı demektir. Vladimir türü karakterlerle alt koridorda AD veya AP kasıp maçı taşımaya çalışmak troll olduğundan yana da yanlış bir şeydir. Ayrıca Vladimir'e AD kasmak konusunda eğer kasılırsa skill (yetenek) kullanışların bir işe yaramaz ve karşı takıma bir avantaj sağlar.

Ayrıca 4800 IP olarak sana ADC karakter önerilerimi aşağıya notladım.

- Vayne (Oynaması oldukça zor bir karakterdir. Alışa alışa bile zor oynanmaktadır. Oyuna yeni başlayanlar için kötü bir seçenektir.)

- Ezreal (Oyuna yeni başlayanlar veya devamlı oynayanlar için iyi bir seçenektir. Çok fazla mekanik gerektirmez ve iyi bir seçenektir.)

- Kog'Maw (Genellikle düz vuruş uyarlı bir karakterdir. Öneririm.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı