VMG3312-B10B ping sorununu router çözer mi?

degerarda

Decapat
VMG3312-B10B modemi kullanıyorum. 2.4 GHz Wi-Fi bağlantısı hiç stabil değil. Oyunlarda ping birden 600'e çıkıyor. İyi bir 5 GHz router ile işi çözebilir miyim? Teşekkürler.

Router alsanız da bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Çünkü sizin ana modeminiz yetersiz geliyor. 5 GHz'den faydalanmak istiyorsanız Keenetic Extra DSL ayarında bir modem almanız lazım.

Router alsanız da bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Çünkü sizin ana modeminiz yetersiz geliyor. 5 GHz'den faydalanmak istiyorsanız Keenetic Extra DSL ayarında bir modem almanız lazım.
Hocam modemim iyi ama modemin wifi'ı kötü, kabloluda müthiş ping ve hız alıyorum, dalgalanma da yok
Cevap verecek misiniz

Son düzenleme:
Dediğim gibi sorun yüksek ihtimalle modemde. Ethernet üstünden her cihaz düzgün bağlantı verir, önemli olan kablosuz kullanımda stabil olması. Bu yüzden modemi değiştirmek gerekir. Kaldı ki ping sorununu sadece yeni cihaz almak ile de çözemeyebilirsiniz. Belki hattınız sizin veri trafiğinizi kaldıracak güçte değildir. Test etmeden cevap vermek zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı