Çözüldü VMware El Capitan kurulumu sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

szraksy

Hectopat
Daha fazla  
Kurulumu yaparken aşağıdaki gibi uyarı alıyorum.
upload_2016-2-29_1-37-48.png

CPU yönetiminden Virtualization ayarlarım açık kontrol ettim. Enabled seçili. Başka neyden kaynaklı olabilir?

Aşağıdaki videoda 4.dakikadan sonra izle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ohh teşekkür ederim. O sorunu çözdüm şimdi kurulumu yapıyorum umarım sorunsuz bitiririm. Bitince yazarım tekrar:)

Yükledim ama aşağıdaki gibi oldu tam ekran nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    109,5 KB · Görüntüleme: 174
Yüklediğim resme bakacak olursanız eğer sorunu anlayacaksınız tam ekran düğmesine bastığım zaman tam ekran oluyor ama os x kendisi tam ekran değil siyah alanlar var sağda ve solda.

Pardon. Özür dilerim ekran çözünürlüğünü 128 mb yapmak için yüklediğim eklenti ile bu sorun ortadan kalkmış.

Burdan yazdım ama bilemedim. Mac os da sanal sunucuda iMessage girişi yapmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Nasıl düzeltebilirim?
upload_2016-3-1_14-56-6.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı