VMware Kurulan İşletim Sistemi Gözükmüyor

blackkinght001

Hectopat
Daha fazla  
Ben Kali Linux işletim sistemini kurmaya çalıştım. Bunu VMware'den yapmaya çalıştım. Ama işletim sistemini kuruyorum sonra hani kenarda kurduktan sonra gelir ya tıklarsın girersin işte bende orası gelmiyor. Bu sorunun 2 oturum olduğundan kaynaklanabileceğini düşünüyorum...

İlk oturum bozulmuştu. Mesela bir programı not defteri ile aç dersin de altta bu tür dosyaları her zaman böyle aç gibi birşey yazıyor ya şimdi hatırlamıyorum fazla o yazının üzerinde tik işareyi vardı bende kabul edince sanırım bütün dosyalar not defteri gibi birşey oldu ve açılmaz oldu bende bu nedenle 2. bir oturum açtım.

Oda bir yakınımın fikri ile. O günden beri 2 oturum kullanıyorum. Bu VMware sorununun illa bir çözümü vardır. Ayrıca bu sorunuma Technopat yöneticilerinden birinin yardımını alırsam mutlu olurum. Cevaplarınızı bekliyorum!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı