Çözüldü VMware macOS Mojave kurulumda "Bu kopya bozuk" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GTCan

Femtopat
Merhabalar. VMware aracılığı ile macOS 10.14 kurmak için @Recep Baltaş'ın hazırlamış olduğu macOS kurulum rehber videosunu izledim ve gerekli her şeyi doğru bir şekilde yaptım. Herhangi bir sorun çıkmadı. Sadece sürümü seçip HDD'yi silip kuruluma başlama esnasında sorun yaşadım. Karşılaştığım sorunu aşağıda bulabilirsiniz. Yardımlarınızı bekliyorum
Bir daha indirmek istemiyorum.

1616596602680.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tarih'i düzeltin kısaca. Saati gününe kadar doğru olacak. Videoyu izleyin biraz.
Sanal makinedeki tarihi düzeltin daha doğrusu.

Hocam o zaman gerçekten hasar görmüştür. Catalina kur hocam.
Aşağıda yer alan bağlantıda yer alan sanal imajımızı deneyiniz ve-veya özellikle konuda yer alan Unlocker yamasını kullanın.
Not: Dosyaları tam ve hatasız indirdiğinizden emin olunuz.

Çözüm
Merhabalar. VMware aracılığı ile macOS 10.14 kurmak için @Recep Baltaş'ın hazırlamış olduğu macOS kurulum rehber videosunu izledim ve gerekli her şeyi doğru bir şekilde yaptım. Herhangi bir sorun çıkmadı. Sadece sürümü seçip HDD'yi silip kuruluma başlama esnasında sorun yaşadım. Karşılaştığım sorunu aşağıda bulabilirsiniz. Yardımlarınızı bekliyorum
Bir daha indirmek istemiyorum.

Eki Görüntüle 938762
Terminali açıp date 111213142016 yazıp dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı