VMware mi VirtualBox mu?

KS
KS
akardas16

akardas16

Picopat
Katılım
15 Nisan 2021
Mesajlar
190
Çözümler
1
@F4ST3R bir programla etkinleştirmiyorsunuz ama başkası tarafından satın alınmış kodları kullanarak emek hırsızlığı yapıyorsunuz, aynı yere çıkıyor.

Hocam yanlış anlamayın ama eğer program başkasının lisans anahtarını kullanmana izin veriyorsa emek hırsızlığı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü isteselerdi böyle bir şeye izin vermeyebilirlerdi. Yani sadece lisansı satın alan hesabın lisansı aktif etmesine izin verebilrilerdi.
 
Katılım
12 Mayıs 2020
Mesajlar
3.720
Makaleler
9
Çözümler
24
Hocam yanlış anlamayın ama eğer program başkasının lisans anahtarını kullanmana izin veriyorsa emek hırsızlığı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü isteselerdi böyle bir şeye izin vermeyebilirlerdi. Yani sadece lisansı satın alan hesabın lisansı aktif etmesine izin verebilirlerdi.
Adamlar bence bilgisayar değiştirme ihtimaline karşı lisansı tekrar kullanılabilir yapmışlar. Ancak gidip lisansı bir çok anahtar üreten programa yazdırtmak izin verseler bile emek hırsızlığıdır.
 

Goktan Arslan

Centipat
Katılım
7 Eylül 2020
Mesajlar
302
Makaleler
1
Kesinlikle VirtualBox çünkü hem ücretsiz hem Türkçe hem de arayüzü daha basit ve kullanışlı.
Açıkçası crack programlar da performans düşük oluyor. Çökmeler oluyor. VirtualBox'u deneyeyim o zaman. Teşekkürler.

Bilgisayarımda orijinal program yok sorun yaşamıyorum zaten lisans anahtarı kopyalamakla performans düşüklüğünün bir bağlantısı yok.
 
Yukarı