VMware mi VirtualBox mu?

@F4ST3R Bir programla etkinleştirmiyorsunuz ama başkası tarafından satın alınmış kodları kullanarak emek hırsızlığı yapıyorsunuz, aynı yere çıkıyor.

Son düzenleme:
@F4ST3R bir programla etkinleştirmiyorsunuz ama başkası tarafından satın alınmış kodları kullanarak emek hırsızlığı yapıyorsunuz, aynı yere çıkıyor.

Hocam yanlış anlamayın ama eğer program başkasının lisans anahtarını kullanmana izin veriyorsa emek hırsızlığı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü isteselerdi böyle bir şeye izin vermeyebilirlerdi. Yani sadece lisansı satın alan hesabın lisansı aktif etmesine izin verebilrilerdi.

Hocam yanlış anlamayın ama eğer program başkasının lisans anahtarını kullanmana izin veriyorsa emek hırsızlığı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü isteselerdi böyle bir şeye izin vermeyebilirlerdi. Yani sadece lisansı satın alan hesabın lisansı aktif etmesine izin verebilirlerdi.
Adamlar bence bilgisayar değiştirme ihtimaline karşı lisansı tekrar kullanılabilir yapmışlar. Ancak gidip lisansı bir çok anahtar üreten programa yazdırtmak izin verseler bile emek hırsızlığıdır.

Kesinlikle VirtualBox çünkü hem ücretsiz hem Türkçe hem de arayüzü daha basit ve kullanışlı.
Açıkçası crack programlar da performans düşük oluyor. Çökmeler oluyor. VirtualBox'u deneyeyim o zaman. Teşekkürler.

Bilgisayarımda orijinal program yok sorun yaşamıyorum zaten lisans anahtarı kopyalamakla performans düşüklüğünün bir bağlantısı yok.

VMware workstation Player non commercial use only olarak kullanınca ücretsiz. Team Viewer gibi ticari olmayan kullanım için ücretsiz bir sürüm var.

Geri
Yukarı