Çözüldü VMware Workstation Pro'da macOS 13 sürümü görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sertaç Binli

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri (IT)
Windows 11 işletim sisteminde VMware work station 16.1 Pro sürümü kullanıyor ve sanal olarak macOS yüklemek istiyorum. VMware work station için en güncel olak 3.0.4 sürüm unlocker indirdim ve kurdum. VMware içerisinde kurulum adımlarında macOS seçeneği eklendi ancak macOS sürümleri içerisinde 13 yani Ventura sürümü listede yok. En yüksek 11 sürümü görünüyor.
Birden fazla yerden unlocker indirip kaldırıp tekrar kurdum ancak ne yaptıysam 11'den yüksek sürümler gelmiyor.
Nerede hata yapıyor olabilirim?

1679050361779.png

Çözüm
Windows 11 işletim sisteminde VMware work station 16.1 Pro sürümü kullanıyor ve sanal olarak macOS yüklemek istiyorum. VMware work station için en güncel olak 3.0.4 sürüm unlocker indirdim ve kurdum. VMware içerisinde kurulum adımlarında macOS seçeneği eklendi ancak macOS sürümleri içerisinde 13 yani Ventura sürümü listede yok. En yüksek 11 sürümü görünüyor.
Birden fazla yerden unlocker indirip kaldırıp tekrar kurdum ancak ne yaptıysam 11'den yüksek sürümler gelmiyor.

Eki Görüntüle 1704506

VMware Workstation 17 ile dener misiniz?

Eki Görüntüle 1704506

VMware Workstation 17 ile dener misiniz?

Son düzenleme:
Çözüm
Şimdi 17 ile denedim ve macos 13 sürümü geldi evet. Yanıt için teşekkür ederim.

Sanırım ŞU konuda belirtilen imajı kullanmam en sağlıklısı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı