VMware'de VoodooPS2trackpad çalışır mı?

Yer
Çorum
Daha fazla  
Arkadaşlar, alttaki uygulamayı indirsem sorun olur mu VMware'de çalışır mı?
Şu an iki parmakla kaydırma çalışıyor sadece, bunu indirince olur mu?

Ekran Resmi 2021-04-09 14.00.20.png

@Yiğit Gençer

Arkadaşlar, alttaki uygulamayı indirsem sorun olur mu VMware'de çalışır mı?
Şu an iki parmakla kaydırma çalışıyor sadece, bunu indirince olur mu?

Eki Görüntüle 965848
@Yiğit Gençer
O bir uygulama değil. Dosya türü kextdir. Kext dosyalarını Windows'daki sürücüler gibi düşünebilirsin yalnız kext sürücülerini kullanabilmek için Clover ya da OpenCore gibi Bootloaderlar kullanman lazım. Sanal makinede Sistem Tercihleri>İzleme Dikdörtgeni içinde gereken ayarları kendine göre yapabilirsin. :)

O bir uygulama değil. Dosya türü kextdir. Kext dosyalarını Windows'daki sürücüler gibi düşünebilirsin yalnız kext sürücülerini kullanabilmek için Clover ya da OpenCore gibi Bootloaderlar kullanman lazım. Sanal makinede Sistem Tercihleri>İzleme Dikdörtgeni içinde gereken ayarları kendine göre yapabilirsin. :)
bulunamadı diyor,böyle işte;
Ekran Resmi 2021-04-09 22.09.49.png

Sonuç: Sanal bir makine kullandığınızdan ve Touchpad sanal makineye fare olarak tanındığından sanal makineye Touchpad tanıtma gibi bir şansınız yok. Belki tanıtırsınız ama o zaman sanal makineden çıkıp Windows'a dönemezsiniz.
dönmek için sistemi kapatırım macten,tanıtabilme şansım var mı?

@Recep Baltaş
Maalesef o konu hakkında bilgim yok.
@Recep Baltaş
Sağolun yinede, sayenizde Mac kullanıcısı oldum kameram bağladım kimliğime giriş yaptım ve kullanıyorum, çok yardımcı oldunuz, MacOS Moderatörü sizdiniz sanırım, çok iyi moderatörsünüz. 6-7 konu açtım hepsine cevap verdiniz.
Maalesef o konu hakkında bilgim yok.
@Recep Baltaş
Ayrıca deneyimim gerçekten iyi, sizinle de paylaşayım, ders çalışmak uygulama indirmek, gerçekten istediklerimi yaptırıyor, ayrıca not almak macte çok iyiymiş.
IMG_20210411_223106.jpg
IMG_20210411_223144.jpg
IMG_20210411_223434.jpg
IMG_20210411_223445.jpg

Geri
Yukarı