Vodafone 12+12 taahhüt nasıl oluyor?

davut1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Sorum şu ben 11 ay önce Vodafone ile 12+12 ay taahhütlü bir paket satın almıştım ilk 12 ay 174 lira diğer 12 ay 200 liraydı ve bu ay sonunda ilk 12 ay bitiyor bu 12 ay bittikten sonra 2. 12 ay başlayacak diye düşünüyordum.
Ama Vodafone beni sürekli arayıp taahhüdünuz bitiyor yeni tarifeye geçin deyip duruyor.
İşte benim kafamı karıştıran burası.
Şimdi ben hiç tarife değiştirmeden devam etsem otomatik 2. dönem de ilk anlastigimiz fiyattan ödeme yaparak (200TL) bu paketi kullanmaya devam edebilir miyim yoksa şu anki kazık fiyatlami devam ederim.

Not: Şu anki kazik fiyat 450 TL benim tarifeye geçerken ki anlastigim fiyat ise 2. dönem için 200 lira civarıydı.

200 tl olarak ödeme yaparsınız ama siz bir uygulamadan kontrol edin güncel fatura tutarında yada tarife bilgisinde ücreti gözükür paketin

ben de şimdi 12+12 ay taahhütlü bir paket aldım ilk 12 ay 114 diğer 12 ay 164 TL. İlk 12 ay bittikten sonra 200 TL olarak faturaya yansır dediklerine göre. Fahiş fiyatlardan fatura ödüyoruz cidden.

Merhaba arkadaşlar,
Sorum şu ben 11 ay önce Vodafone ile 12+12 ay taahhütlü bir paket satın almıştım ilk 12 ay 174 lira diğer 12 ay 200 liraydı ve bu ay sonunda ilk 12 ay bitiyor bu 12 ay bittikten sonra 2. 12 ay başlayacak diye düşünüyordum.
Ama Vodafone beni sürekli arayıp taahhüdünuz bitiyor yeni tarifeye geçin deyip duruyor.
Şimdi ben hiç tarife değiştirmeden devam etsem otomatik 2. dönem de ilk anlastigimiz fiyattan ödeme yaparak (200TL) bu paketi kullanmaya devam edebilir miyim yoksa şu anki kazık fiyatlami devam ederim.

Not: Şu anki kazik fiyat 450 TL benim tarifeye geçerken ki anlastigim fiyat ise 2. dönem için 200 lira civarıydı.

Tarife değiştirmediğinizde büyük kazık atıyorlar. Kazık fiyatın içindeyken de daha da kazık bir tarifeye geçmenizi istiyorlar.

Merhaba arkadaşlar,

200 lira ile devam edersiniz.
Taahhüt iki tarafıda bağlar.
Sakın tarife ya da paket değişikliğini onaylamayın.
Kelime oyunu yaparlar dikkat edin.

Bir de yalan söylüyorlar. 8 GB olan paketi aldım. Aldıktan sonra paket bilgisinde 7 GB yazıyor yarın ilk iş Müşteri hizmetlerini arayacağım.

Aynı sorunu yaşıyorum ama internetin dibini kazıdığım ve aybaşına 2 gün olduğu için sorun yok. Hocam ayrıca kaç TL fatura ödüyorsunuz?

Büyük ihtimalle bu ay iptal edeceğim çok değişik bir sistem güvenemiyorum da. zaten 10 mbit hızı çok zor goruyorum paketi iptal ederken zorluk cikarmasalar bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı