Vodafone 25GB tarifesi nasıl?

Vallahi hocam isterseniz ekran fotoğrafı atabilirim rezilliğe dair. Ama 61 gün sonra Turkcell'e geri döneceğim tek bana uyan operatör o :D

Hocam bana kalsa hiçbirini kullanmam Turkcell pahalı ve çekim gücü çok iyi ama fiyatları abartı 3 GB 180 TL TT F/P ama hizmet 0 Vodafone ise fena değil fiyatı ama çoğu kişi hızdan şikayetçi düzgün operatör yok.

Hocam bana kalsa hiçbirini kullanmam Turkcell pahalı ve çekim gücü çok iyi ama fiyatları abartı 3 GB 180 TL TT F/P ama hizmet 0 Vodafone ise fena değil fiyatı ama çoğu kişi hızdan şikayetçi düzgün operatör yok.
Aynen hocam ben Turkcelle geçecektim fiyatları GBa karşılaştırınca direkt döndüm o köşeden valla. Bi de utanmadan bayinin önüne yazmışlar millet girmeden gidiyo :D

Aynen hocam ben Turkcell'e geçecektim fiyatları gba karşılaştırınca direkt döndüm o köşeden vallahi. Bir de utanmadan bayinin önüne yazmışlar millet girmeden gidiyor :D

Hocam kullandım da pek bir fark görmedim Vodafone'da da donmadan video izledim Turkcell'de de Vodafone'da da kesintisiz iletişim sağladım Turkcell'de de tek fark hız.

Hocam bana kalsa hiçbirini kullanmam.

Hangisini kullanırdınız?

Turkcell pahalı ve çekim gücü çok iyi ama fiyatları abartı 3 GB 180 TL TT F/P

Hocam ben 7 GB'lı tarife buldum 150-170 TL arası. 3 GB 180 TL abartıcı ama hocam olsun pahalı olsun kaliteli olsun.

Ama hizmet 0 Vodafone ise fena değil fiyatı ama çoğu kişi hızdan şikayetçi düzgün operatör yok.

Evet hocam şikayet çok ve adam gibi operatör yok.

Hocam kullandım da pek bir fark görmedim Vodafone'da da donmadan video izledim Turkcell'de de Vodafone'da da kesintisiz iletişim sağladım Turkcell'de de tek fark hız.

Hocam ben iletişim konusunda da rezillik yaşadım sadece internet değil, ses kesik geliyor uzun süre çalıyor, ses boğuk boğuk geliyor, Turkcell'li biriyle konuşurken HD arama etkin olmuyor anlamadım ben bu operatörlerden.

Hangisini kullanırdınız?

Hocam ben 7 GB'lı tarife buldum 150-170 TL arası. 3 GB 180 TL abartıcı ama hocam olsun pahalı olsun kaliteli olsun.

Evet hocam şikayet çok ve adam gibi operatör yok.

Vodafone kullanıyorum işte ben 8 GB 1000 dk 250 SMS pay ile 65 TL'ye kullanıyorum.

Vodafone kullanıyorum işte ben 8 GB 1000 dk 250 SMS pay ile 65 TL'ye kullanıyorum.

Hocam ben de 6 GB internet,+ 2 GB şehre özel, +2 GB'da ilk kez Vodafone'li olduğum için (12 aylık), 750 DK SMS, ile Pay'sız 79 TL'ye kullanıyorum hocam ekstra olarak Google One ve durdurma özelliği ile faturam genel toplam 106 TL tutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı