Vodafone 4,5G çekmiyor

Olabilir hocam siz en kısa sürede ya müşteri hizmetlerini arayın ya da bayiye gidip durumu anlatın. Telefonunuz da bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum ben. Cidden çok lanet bir operatör. Tek iyi yanı diğerlerine göre ucuz olması. Ben kurtuldum sizde kurtulursunuz en kısa zamanda inşallah.

Sanmayın ki diğerleri daha iyi bulunduğum yer bursanın merkezi 4.5 g 2 çekiyor ve internet hızım 8 Mbps rezil zaten Türk Telekom'un binası dibimde olunca internette şebekede iyi.

Sanmayın ki diğerleri daha iyi bulunduğum yer bursanın merkezi 4.5 g 2 çekiyor ve internet hızım 8 Mbps rezil zaten Türk Telekom'un binası dibimde olunca internette şebekede iyi.

Bakın hala devam ediyorsunuz. Diğerleri daha iyi diye bir şey söylemedim ben. Bursanın merkezinde çekiyor olabilir. Ama bulunduğum şehirde ve semtte çekmiyor.

Bakın hala devam ediyorsunuz. Diğerleri daha iyi diye bir şey söylemedim ben. Bursanın merkezinde çekiyor olabilir. Ama bulunduğum şehirde ve semtte çekmiyor.

Talep oluşturunca düzeltiyorlar gereksiz bir yazı yazmışsınız ayrıca konuşmanızda diğer operatörler daha iyi olduğu ortay çıkıyor deidklerinizle.

Talep oluşturunca düzeltiyorlar gereksiz bir yazı yazmışsınız ayrıca konuşmanızda diğer operatörler daha iyi olduğu ortay çıkıyor deidklerinizle.

Kardeşim ben başımdan geçeni anlattım. Ben talep oluşturduğum da düzeltilmedi. Gereksiz yazıyı siz yazıyorsunuz yazdıklarımından hangisi gereksiz söyleyin? Ben diğer operatörler iyi demedim kaldı ki sizde Vodafone savunuculuğu yapıyorsunuz. Daha fazla saçma sapan cevapler verip kendinizi rezil etmeyin.
Arkadaşlar tam cevabı bulamasam da ben hepinize teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için konuyla.
Bugün veya en kısa sürede Vodafone bayiye gidip güzelce açıklayıp yardım etmelerini isteyeceğim.
Olmazsa bırakırım uğraşamam hiç bunların nazıyla.

Hocam siz gidip anlatın durumu. Dediğiniz gibi olmazsa geçersiniz başka hatta.

Kardeşim ben başımdan geçeni anlattım. Ben talep oluşturduğum da düzeltilmedi. Gereksiz yazıyı siz yazıyorsunuz yazdıklarımından hangisi gereksiz söyleyin? Ben diğer operatörler iyi demedim kaldı ki sizde Vodafone savunuculuğu yapıyorsunuz. Daha fazla saçma sapan cevapler verip kendinizi rezil etmeyin.

Hocam siz gidip anlatın durumu. Dediğiniz gibi olmazsa geçersiniz başka hatta.

Siz kendinizi rezil ediyorsunuz kendiniz dediğiniz şeyi demediniz gibi göstermeye çalışıyorsunuz anlamadım ayrıca abartıyorsunuz.

Siz kendinizi rezil ediyorsunuz kendiniz dediğiniz şeyi demediniz gibi göstermeye çalışıyorsunuz anlamadım ayrıca abartıyorsunuz.

Hocam sizin anlamanızda ya okumanız da bir sıkıntı var mı acaba? Benim diğer operatörler daha iyi diye bir şey yazdığımı gösterin. Sadece olanı söyledim. Rezil olan ben değil sizsiniz haddinizi bilin. Abartan ben değilim konunun en başından beri saçma sapan cevap veriyorsunuz. Bende sabırla cevap veriyorum belki yanlış okumuştur yanlış anlamıştır diye. Daha fazla cevap verip kendinizi rezil etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı