Vodafone ADSL İnternet ve TTNET, Kararsızım...

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Merhabalar. TTNET ADSL İnternet sahibiyim. Aylık 53 TL verip kullanıyorum. Memnunmuyum diye soracak olursanız ?
Değilim. Sebebi ise bulunduğum yerde Telekom'un alt yapısı zayıf. O yüzden bana verilen paket'te İnternet hızım 8 mgbt , ama alt yapı zayıf olduğu için, İnternet hızım 2 Mgbt'ten yukarı çıkmıyor.

Bulunduğum yere aylar önce Vodafone Santral'i kuruldu, ve 2 ay önce de 3g Desteği geldi. Bu durumda telefonumdan hız testi yaptığım da 3G daha iyi sonuç veriyor.
Kararsız kaldığım taraf ise şu; TTNET üyeliğimi iptal ettirip Vodafone'a geçsem nasıl olur?
Vodafone'nun sayfasına bakabilirsiniz. Adamlar Hem Telefonsuz hem de ADSL İnternet veriyor. Ama verdikleri modem ADSL'emi bağlı yoksa 3G ile de kullanılabiliyor mu ?
Kullanan varsa ve benle de fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. 53 TL'ye 2 Mgbt hız yerine 49 TL'ye Vodafone'a veririm daha iyi. Tabi Hız nasıl bilemiyorum. Şimdi den Teşekkürler arkadaşlar.
telefonsuzadsl (1).jpg

Vodafone ADSL hizmeti ve diğer tüm ADSL şirketleri Türk Telekom altyapısını kullandığından hızınızda bir değişiklik olmayacaktır, sadece faturada Vodafone yazacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı