Vodafone ADSL'den Fiber'e geçişte 1 haftadır bekletiyor

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce mahallede fiber kazı çalışmalarına başladılar, her şey bitti artık fiber kullanıma sunuldu. Binamiza girip tüm daireleri fibere geçirmeye çalıştılar, çoğu kişi de geçti diye biliyorum. Her neyse sıra bize geldi, biz de 50 Mbps'lik fiber pakete geçmek istedik. Ön sözleşme imzalattılar ondan sonra 2 hafta bekledik. Ben yoktum eve gelmişler normalde prize kadar fiber kablo çekmeleri gerekirken bize sadece modem getirmişler, bunu takıp gideceklermiş. Evdekiler de kullanmış, istememiş. İyiki de istememişler, ondan sonra hiçbir şey monte etmeden gitmişler bu sefer var olan interneti de kesmişler. Yaklaşık 1 haftadır ev internetim yok. Mobilden yazıyorum anlaşılacağı üzere. Her neyse, bu sefer müşteri hizmetlerini aradığımızda neden böyle oldu dediğimizde sizin mahallede fiber yok dediler. Komşuya ve binanın elektrik odasına kadar gittim. Her yere fiber kablo çekmişler. Adamların müşteri hizmetleri bile bilmiyor ne olup bittiğini. Bugün yine aradık bari olan interneti açın diye, 14 iş günü sürer diyorlar. Bi 14 gün daha mı bekleyeceğim, ben şimdi ne yapacağım? Hadi diyelim interneti açtılar, binadaki herkes fiber kullanırken tabii biz ADSL kullanmayacağız. Yine başvuracağız fibere, ne olacak ne bitecek bilmiyorum, yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı