Vodafone alınır mı?

Allah Allah ben Türk Telekom kullanıyorum arkadaşlarım genelde Vodafone kullanıyor. Bana her yerde çekiyor dediler. Ama forumlarda Vodafone çekmiyor deniliyor. Ama Türk Telekom gerçekten en iyisi diyebilirim ama babam istemiyor.

Uzun yıllar Turkcell kullandık, ve başkentin merkezinde çekim sorunu yaşamam sebebi ile Telekom'a geçtim oldukça memnun kaldım. Fiyatlar sebebi ile Vodafone'a geçtim ve tam bir hüsran olması sebebi ile Turkcell'e geçtim ve mobil veride çekim sorunu yaşadım. Hatta babamda çok navigasyon kullanır ve Turkcell'de GPS ile alakalı sürekli gecikme yaşadığını söyleyerek telekoma döndü. Bende bugün tekrar Türk Telekom'a dönüyorum. Turkcell ve Türk Telekom ülke genelinde ortalama bir performans sunarken Vodafone ise asla alınmaması gereken bir operatör. Kadıköy'de yolda çeker kafede çekmez.

Arkadaşlar selam. Babama bugün yeni hat alacağız. Bana en ucuzu neyse alın dedi ama Turkcell olsun diye itiraz ediyor. Dağda bayırda çekmesi için. Turkcell'in en uygun fiyatlısını alın dedi. Vodafone daha uygun ve bol GB'lı. Sizce Vodafone alınır mı? Babamın çok GB'lık işi yok.

Vodafone bezdirir hocam almayın. Odamda bile zar zor çektiği oluyor.

Hocam ben Turkcell kullanıyorum şu an köyde dağ başındayım 4.5G çekmesede gene de çekiyor şu anda.

Arkadaşlar babama abimle mega sürpriz 11 GB aldık. Turkcell ilk ay diye 20 GB verdi gayet iyi bir de 11 GB normal paket. Ama nedense 3 çizgi çekiyor balkonda fakat Türk Telekom Full çekiyor. Bunun dışında fark ettim ki gerçekten Vodafone kötü annem zaten kendine ucuz diye red fırsat 16 GB 107 liraya aldı bizimle beraber. Neredeyse odamda bile 3G düşüyor ve evimiz tam merkez konumda ve ankaradayız.

Geri
Yukarı