Vodafone aşım yapılmadığı hâlde aşım paketi verdi

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Yaklaşık yarım saat önce Vodafone uygulamasından bildirim geldi. Aşım yaptığımı söyledi, 500 MB paketin 17.5 TL olduğunu söyledi.

Ama ben aşım yapmadım? En son geçen hafta yaptım. Ek olarak 1 GB ve 250 MB var. Yani zaten internetim var.

İnternet sitesinden borca bakmak için giriş yapmaya çalıştım, bir türlü SMS şifre gelmedi. 7000'e S yazıyorum, mesaj gitmiyor.

Neden borç çıktı? Nasıl sildirebilirim bu borcu?

Yaklaşık yarım saat önce Vodafone uygulamasından bildirim geldi. Aşım yaptığımı söyledi, 500 MB paketin 17.5 TL olduğunu söyledi.

Ama ben aşım yapmadım? En son geçen hafta yaptım. Ek olarak 1 GB ve 250 MB var. Yani zaten internetim var.

İnternet sitesinden borca bakmak için giriş yapmaya çalıştım, bir türlü SMS şifre gelmedi. 7000'e S yazıyorum, mesaj gitmiyor.

Neden borç çıktı? Nasıl sildirebilirim bu borcu?
Wifi yerine yanlışıkla mobil veriyi açmış olmayasınız? Eğer öyle değilse müşteri hizmetleri ile görüşün.

Bende de bir seferinde hediye interneti kullanırken azar azar normal internetimi harcıyordu, zaten az kalmıştı ve onu bitirince de otomatik aşım paketine geçmişti. Ekran görüntüleriyle Şikayetvar'da şikayet oluşturunca düzeltmişlerdi.

Geri
Yukarı