Vodafone çark hata verip 2 GB internet veriyor

Learxy

Decapat
Daha fazla  
Çarkı çevirecektim hata verdi hediye olarak 2 GB verdi. Daha sonra tekrar çarkı deneyebilirsiniz dedi. Aradan 1 saat geçt tekrar denedim yine hata verip 2 GB hediye verdi. Bunun için ücretlendirme alıyor muyum?

Çarkı çevirecektim hata verdi hediye olarak 2 GB verdi. Daha sonra tekrar çarkı deneyebilirsiniz dedi. Aradan 1 saat geçt tekrar denedim yine hata verip 2 GB hediye verdi. Bunun için ücretlendirme alıyor muyum?
Hayır, herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Zamanında Vodafone'un uygulamasındaki Bug'ı kullanarak her gün 500 MB internet alıyordum. 2015 yılındaydı sanırım. O zaman için günlük 500 MB çok fazlaydı. Arkadaşlar benden internet dileniyordu. Bu adamlar mobil operatörlerin AMD'si.

Hayır ücret almıyorlar. İstediğiniz kadar yapın yani. Yerinizde olsam sürekli çarka basar hediye interneti alırdım. :D Uygulama hatası tamamen.
Alsa bile süresi bitmeden önce bitiremez ki interneti. O kadar leş bir hızı var ki.

Geri
Yukarı