Vodafone çekmiyor

TatarBekir

Hectopat
Yer
Muğla/Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 R7 7840HS RTX4060

Ryzen 3 3100 ASUS A320M-F ASUS GTX 1650S XPG Gammix 8 GB DDR4 Adata 512 GB SSD Corsair Carbide SPEC-05
Meslek
Öğrenci
Vodafone'un interneti çekmiyor 2 diş gözüküyor zaten ama Vodafone uygulamasına girince hemen 4 diş oluyor. Şimdi soruma gelirsem ben bu Vodafone'u tüketici hakem heyetine şikayet edebilir miyim? Mevcut tarifemden cayma bedeli ödemeden ayrılmak istiyorum lakin hat benim üstüme değil.

Vodafone'un interneti çekmiyor 2 diş gözüküyor zaten ama Vodafone uygulamasına girince hemen 4 diş oluyor. Şimdi soruma gelirsem ben bu Vodafone'u tüketici hakem heyetine şikayet edebilir miyim? Mevcut tarifemden cayma bedeli ödemeden ayrılmak istiyorum lakin hat benim üstüme değil.
Açık alanda bile kopuklar yaşanıyor.

İzmir'de yaşıyorum, bende de aynı. Vodafone'dan uzak durulmalı, çekmiyor kopmalar yaşanıyor vs vs.

Kendi şehrimde evde çekiyordu okulda çekmiyordu şimdi üniversiteye gittim KYK'da çekmiyor.

Kendi şehrimde evde çekiyordu okulda çekmiyordu şimdi üniversiteye gittim KYK'da çekmiyor.

Vodafone zaten genel olarak böyle. Bölgeden bölgeye değişiklikler olabiliyor. Tüketici hakem heyetine şikayet etmenizin bir sonuca vardıracağını düşünmüyorum. Zaten çok uzun bir süreç o. En iyisi operatör değişmeniz olacaktır.

Uzaktan hattı devralabiliyor muyum?

Bu Vodafone'un müşteri temsilcileri ne kadar kötü cayma bedelini soruyorum yarım saat bekletiyor. Rezil bir marka sırf Beşiktaş için geçmiştim zamanında.

Vodafone'da çalışıyorum, hat sahibi ile aynı mağazada olmadığın sürece hat devri yapamazsın veyahut hat sahibinin veraset çıkarması lazım.
Çekme sorununa gelirsek sim kart değişikliği dışında yapabileceğin bir şey yok ki o da sorununu tam çözer mi bilmiyorum. Gerçi bunun içinde hat sahibinin başvuru yapması lazım.

Geri
Yukarı