Vodafone ev interneti alınır mı?

Kayrakkus

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit Rtx 3060 12 GB, 16 GB RAM 3200 mhz, İ5 10600 KF, 1 TB harddisk, 500 GB m2 SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba, İzmir'deki evime ev interneti almak istiyorum. Ve Vodafone alamaya karar verdim fakat almadan önce bir sorayım dedim, Vodafone'un ev interneti iyi midir? Müşteri hizmetleri nasıldır? Alınır mı? Yoksa başka alternatifler mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, İzmir'deki evime ev interneti almak istiyorum. Ve Vodafone alamaya karar verdim fakat almadan önce bir sorayım dedim, Vodafone'un ev interneti iyi midir? Müşteri hizmetleri nasıldır? Alınır mı? Yoksa başka alternatifler mi almalıyım?
Kesinlikle önermiyorum ben sözleşmeyi bozup Türknet'e geçmiştim, internet servisi gerçekten kötü Vodafone'un.

Bence TurkNet gibi bir şey alın hem yüksek hızlarda internet alabilirsiniz hem müşteri hizmetleride güzel Vodafone telefon internetinde çok sorun yaşadım.

4 yildir kullanan biri olarak hayır. Bu ayın sonunda sanırım Netspeed'e gecicem.

Vodafone almam ben açıkçası İstanbul gibi bir yerde bile telefon şebekesi Full çekmiyor. İnternet hızında azalmalar oluyor bazen. Bulunduğunuz bölgede Türk Telekom iyi hizmet vermiyorsa en mantıklısı Türknet. Türkcell'den uzak durun internet band genişliğini sınırladıkları ortaya çıkmıştı bi zaman önce.

Teşekkurler değerli yorumlariniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı