Vodafone evde internet nasıl?

Asuatr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler herkese, şu anda Kablonet akıllı sınırsız internet kullanıyorum. Sabah 100 Mbps 7'den sonra 25 Mbps DOCSIS 3.0 üzerinden veri akışı sağlıyorlar. Araştırmalarıma göre binamda Turkcell Superonline fiber altyapısı mevcut fakat Superonline fiyatları biraz uçuk fiyat oldukları için Vodafone evde internet bağlatmayı düşünüyorum. Binamda Superonline'dan şikayetçi olan yok Vodafone da Superonline alt yapısından hizmet verdiği için ve fiyat kıyasla Vodafone geçmeyi düşünüyorum. Sizinde fikirlerinizi öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 46
Sakın öyle bir hataya düşme başvurmayı bırak bayilerinin önünden geçme! Kahrolası firma.

İyi günler herkese, şu anda Kablonet akıllı sınırsız internet kullanıyorum. Sabah 100 Mbps 7'den sonra 25 Mbps DOCSIS 3.0 üzerinden veri akışı sağlıyorlar. Araştırmalarıma göre binamda Turkcell Superonline fiber altyapısı mevcut fakat Superonline fiyatları biraz uçuk fiyat oldukları için Vodafone evde internet bağlatmayı düşünüyorum. Binamda Superonline'dan şikayetçi olan yok Vodafone da Superonline alt yapısından hizmet verdiği için ve fiyat kıyasla Vodafone geçmeyi düşünüyorum. Sizinde fikirlerinizi öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Vodafone = Baş Belası.

Ürünü satmaya gelince onlardan iyisi yok ama kullanım süreci için aynısını söyleyemem. Turkcell Superonline'ye bak derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu forumda bile tonlarca konu var Vodafone'e rezaleti ile ilgili. İnternet bağlayana kadar iyi, sonrası ise para koparma. Çıkmak istediğinde ise cayma bedelini sanarsın 10 yıllığına imzalamışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı