Vodafone faturalı paket nasıl iptal ettirilir?

osasadam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben yanlışlıkla Vodafone Yanımda'dan faturalıya geçtim ve nasıl iptal edebilirim bilmiyorum. İnternette de pek bir şey bulamadım ve tarifemde detaylar çok kısa. Tarifenin ismi, Uyumlu Özel 1000DK paketi ve bitiş tarihi 3 ay diyor. Ne anlama gelmektedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arayıp, durumu izah ettikten sonra iptal ve ücretlendirilmeme talebi isteyin. Tahmin ettiğim kadarı ile de siz ek paket gibi bir şey aldınız yanlışlıkla. Ne olur olmaz diye hiçbir şekilde arama yapmayın ve ilk iş olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Müşteri hizmetlerini arayıp, durumu izah ettikten sonra iptal ve ücretlendirilmeme talebi isteyin. Tahmin ettiğim kadarı ile de siz ek paket gibi bir şey aldınız yanlışlıkla. Ne olur olmaz diye hiçbir şekilde arama yapmayın ve ilk iş olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
kampanya almışım kampanya adı Yeni Faturalı Elit 1

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip iptalini istemekten başka bir çözümü yok maalesef. Eğer ücreti aldılar ise geri verirler mi orasını bilemiyorum ama biraz zor.

Vodafone müşteri hizmetleri numarasını biliyor musunuz acaba.

Vodafone magazasından iptal ettirebilir miyim?
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip iptalini istemekten başka bir çözümü yok maalesef. Eğer ücreti aldılar ise geri verirler mi orasını bilemiyorum ama biraz zor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı