Vodafone faturası daha az geldi

Haklısınız hocam, eski abonlere indirim yapılacağına daha fazla fiyat çekiliyor.

Çekmiyor diyorlar hocam?
Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyorlar diye biliyorum. Türk Telekom'un çektiği her yerde çekiyor. Şehir ve ilçe gibi yerlerde çekme sıkıntısı hiç yaşamadım ancak köyde çekmiyordu eskiden. Sonra verici vs. bir şeyler yerleştirildi galiba köyde de çekmeye başladı. Bu arada köyde Türk Telekom da çekmiyordu, sadece Turkcell çekiyordu. Artık Turk Telekom ve Pttcell de çekiyor.

Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyorlar diye biliyorum. Türk Telekom'un çektiği her yerde çekiyor. Şehir ve ilçe gibi yerlerde çekme sıkıntısı hiç yaşamadım ancak köyde çekmiyordu eskiden. Sonra verici vs. bir şeyler yerleştirildi galiba köyde de çekmeye başladı. Bu arada köyde Türk Telekom da çekmiyordu, sadece Turkcell çekiyordu. Artık Turk Telekom ve Pttcell de çekiyor.
Türk Telekom'un bütün istasyonlarını kullanamıyorlar maalesef. Türk Telekom çeken evde PTT Cell çekmiyordu. Belli bölgelerde kiralama yapıyorlar.

Katılıyorum. Türk Telekom çekerse Bimcell ve PTTcell'de çekiyor. Özellikle şehir merkezlerinde çekim gücü çok iyi. Mersinde'yken kullanmıştım Türk Telekom ile 110 Mbps gördüğümü hatırlıyorum. Fakat kasabalarda ve köylerde hiç çekmiyor denecek kadar zayıf.

Geri
Yukarı