Vodafone Fiber Net akşamları yavaşlıyor

alpknkc

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Dostlar Vodafone Fibernet 100Mbps fiber internet kullanıyorum. Normal zamanlarda Min. 90 Mbps download, 5 Mbps upload hızı alıyorum. Fakat akşamları bu hız 1 Mpbs kadar düşüyor. Herkes evde yoğunluktan dicem ama bu kabul edilebilir değil. Yarı yarıya düşsün onada razıyım ama neredeyse %1 hız alıyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı bende başka?

Dostlar Vodafone fibernet 100Mbps fiber internet kullanıyorum. Normal zamanlarda min. 90 Mbps download, 5 Mbps upload hızı alıyorum. Fakat akşamları bu hız 1 Mbps kadar düşüyor. Herkes evde yoğunluktan deceğim ama bu kabul edilebilir değil. Yarı yarıya düşsün ona da razıyım ama neredeyse %1 hız alıyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı bende başka?

Vodafone arayip konuşun bu acayip büyük bir seviyede düşüyor.

Vodafone arayip konuşun bu acayip büyük bir seviyede düşüyor.
En az 10 defa arayıp konuştum. Modemi resetletmekten başka bir şey yapamıyorlar. Geçen hafta gelip sıfır modem taktılar, bina girişinden portu falan değiştirdiler. Normal zamanda sıkıntım yok çok memnunum ama akşamları belli bir vakitte neredeyse komple gidiyor internet. İptal edip başka ISS'de geçmek istiyorum çünkü 100Mpbs kotasız tarifeme 84₺ den yeni taahhüt verdim. Fiyat olarak daha uygununu bulabileceğimi sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı