Vodafone Fiber yüksek ping problemi

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sabah Vodafone fiber bağlandı binada fiber altyapıda var hız testi yaptığımda sonuçlar aşırı güzel ama gel gör ki CS:GO'ya girince pingim 100'den aşağı düşmüyor. Ne yapmam gerek? Sıkıntısı nedir bu arkadaşın bilgisi olan var mı?

20191224_103039.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Adana'da oturuyorsunuz heralde. CSGO sunucuları yaşadığınız bölgeye yakınsa sıkıntı olmaz normal ping ile oynarsınız. Sizi hangi ırkın fazla olduğu bir sunucuya atıyor?

39 ping fiber mi olur? benim dsl 5mbps internet 12 ping üstü görmedi şimdiye kadar. tabi her kes youtube girmezse))
Yok sabah herkes uyuyordu hiç kimse internete bağlı değildi sadece ben bağlıydım
Yaşadığınız yerde diğer insanların ping değerleri nasıl? Mesela arkadaşlarınızın ping değerlerini öğrenip karşılaştırabilirsiniz. Avrupa sunucularına bağlanırken yüksek ping olması normal.
Diğer arkadaşlarım vodafone fiber kullanmıyorlar hocam

Yok sabah herkes uyuyordu hiç kimse internete bağlı değildi sadece ben bağlıydım

Diğer arkadaşlarım vodafone fiber kullanmıyorlar hocam
Kardeşim öncelikle speedtest sitesi senin kendi internet sağlayıcınla arandaki ping değerini ölçüyor. yani online oyunlarda olan ping değerinin bununla bir ilgisi yok, aslında şöyle var ki, internet sağlayıcınla aranızda olan ping değeri varsayalım ki 5. İnternet sağlayıcınla her hangi bir oyun serveri arasındaki ping değeri 60 ise oyundaki pingin 65 olacaktır. Ve sorununa gelirsek muhtemelen internet sağlayıcınız bağlantı düğüm kısmından eve kadar bakır kablo kullanmış. Kendilerini arayıp sorununla ilgilenmelerini söyle ve internet boşta iken ping değerinin 5 geçmediği müddetçe yakalarını bırakma. 5ping üstü fiber demek fibere hakaret olur benden söylemesi.

Kardeşim öncelikle speedtest sitesi senin kendi internet sağlayıcınla arandaki ping değerini ölçüyor. yani online oyunlarda olan ping değerinin bununla bir ilgisi yok, aslında şöyle var ki, internet sağlayıcınla aranızda olan ping değeri varsayalım ki 5. İnternet sağlayıcınla her hangi bir oyun serveri arasındaki ping değeri 60 ise oyundaki pingin 65 olacaktır. Ve sorununa gelirsek muhtemelen internet sağlayıcınız bağlantı düğüm kısmından eve kadar bakır kablo kullanmış. Kendilerini arayıp sorununla ilgilenmelerini söyle ve internet boşta iken ping değerinin 5 geçmediği müddetçe yakalarını bırakma. 5ping üstü fiber demek fibere hakaret olur benden söylemesi.
Yok hocam elektrik-elektronikten anlıyorum daireye fiber kablo çektiler çekerlerken yanlarındaydım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı