Vodafone Fiber'de ping 27-30'a çıkıyor

Boss.16

Centipat
Daha fazla  
2018'den beri Vodafone fiber kullanıyorum ve 1 ay öncesine kadar İstanbul için ping değerlerim 5-6 seviyesindeydi. Bursa'da yaşıyorum. Ancak son bir aydır 27-30 ping alıyorum. Müşteri hizmetleri ile bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek bir öneriniz var mı?

Aynı problemi bölgemde benim gibi Vodafone kullanan arkadaşlarımda yaşıyor. Superonline kullanan arkadaşlarım hiçbir problem yaşamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
2018'den beri Vodafone fiber kullanıyorum ve 1 ay öncesine kadar İstanbul için ping değerlerim 5-6 seviyesindeydi. Bursa'da yaşıyorum. Ancak son bir aydır 27-30 ping alıyorum. Müşteri hizmetleri ile bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek bir öneriniz var mı?

Aynı problemi bölgemde benim gibi Vodafone kullanan arkadaşlarımda yaşıyor. Superonline kullanan arkadaşlarım hiçbir problem yaşamadı.

Milletteki derde bak bizde 126'larda dolaşırken sizin şikayetiniz biraz bana çözümü kolay gibi geldi.
Müşteri hizmetlerini arayın onunla olmazsa modeme reset at onlada geçmediyse bölgesel problem vardır.

Öncelikle modeminiz veya router nedir ve bu pingi kablolumu yoksa Wi-Fi'de mi alıyorsunuz?

Eğer TürkNet altyapın varsa hiç düşünme geç derim. Görseldeki bana ait bağlantı değerleri 😎
(Eski bir kullanıcı olarak söyleyebilirim ki Vodafene Net pişmanlıktır)

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-14_212434422.png
    resim_2023-10-14_212434422.png
    84,1 KB · Görüntüleme: 32
Eğer TurkNet altyapın varsa hiç düşünme geç derim. Görseldeki bana ait bağlantı değerleri 😎
(Eski bir kullanıcı olarak söyleyebilirim ki vodafene net pişmanlıktır)

Upload downloadtan daha hızlı nasıl oluyor bu kesin sallama değer bende TurkNet kullandım hiçbir zaman up downdan yüksek değildi ya eşit ya düşüktü.

Upload downloadtan daha hızlı nasıl oluyor bu kesin sallama değer bende TurkNet kullandım hiçbir zaman up downdan yüksek değildi ya eşit ya düşüktü.
Hız testi sırasında kullanım olduğu için böyle değer vermiş olabileceğini düşünüyorum. Yine farklı bir platformdan aldığım değeri de paylaşayım:

Dosya Ekleri

• hıztesti2.jpg
    hıztesti2.jpg
    269,8 KB · Görüntüleme: 33

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-14_221431434.png
    resim_2023-10-14_221431434.png
    234 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı