Vodafone güvenilir mi?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün babamla hat almaya gittik. T.C. Kimlik kartım olmadığından bir numara verdi ve o numaraya atmamı söyledi. Eve gittim ve "Vodafone" diye kaydedince whatshapp otomatik olarak şirket olarak resmi şirketi çıktı. Yapay zeka var ulan buna atsam nasıl anlayacaklar falan dedim. Nerse attım ve yapay zeka dediğinizden bir şey anlamadım. Gibi şeyler dedi ve bende bir baktım. Yanlış kişiye attım. Sizce bu whatshapp Vodafone resmi sitesinde attığım T.C. Kimlik fotoğraflarını arkalı önlü olarak bir sorun çıkarır mı? Açıkçası yapay zeka bir şey olacağını sanmam ama içimde bir korku huysuzluk var. Umarım güzel cevaplar verirsiniz.

Numara verip yollamanızı istemeleri düşündürücü. O kadar Türkcell, Türk Telekom gibi firmaları denedim ama Vodafone gibi bu şekilde işlem yapanı görmemiştim. Bayinin dediği numaraya attıysanız bir sorun olacağını düşünmüyorum ama yine de araştırmak gerek.

Numara verip yollamanızı istemeleri düşündürücü. O kadar Türkcell, Türk Telekom gibi firmaları denedim ama Vodafone gibi bu şekilde işlem yapanı görmemiştim. Bayinin dediği numaraya attıysanız bir sorun olacağını düşünmüyorum ama yine de araştırmak gerek.
Hocam ben yanlışlıkla kaydederken vodofone diyip kaydedince whatshapp otomatik olarak '' Resmi vodofone '' olarak ayarladı. Ben attım ama yapay zeka bir şey anlamadığını söyledi.

Hiçbir şey olmaz hocam. Telefondan banka hesabı açarken de banka sizin kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafını ister bu aynı onun gibi bir şey.

İşinizi garantiye alıp bayiye, yanınızda kimlik kartı ile gidebilir misiniz yarın?

Hocam ben yanlışlıkla kaydederken vodofone diyip kaydedince whatshapp otomatik olarak '' Resmi vodofone '' olarak ayarladı. Ben attım ama yapay zeka bir şey anlamadığını söyledi.
Bayinin dediği numaraya atmamışım. Sonradan fark edip o numaraya attım. Resmi vodofoneye attım.

Arkadaşlar resmi vodofoneye attım. Adamın verdiği numaraya atmamışım. Sonradan adamın dediği numaraya attım.

@Aequitas233 Yanlış gönderdiğiniz kişi gördü mü resmi? Görmediyse silebilirsiniz mesajınızı.

Geri
Yukarı