Vodafone hattımdan izinsiz mobil ödeme yapıldı

Eğer Google hesabınız varsa Google Play hesabınızın da olması gerek.
Google play değil pay diyor Türkiye'de zaten kullanılmıyor diye biliyorum

Arkadaşlar sorun Google değil Vodafone bence bende böyle bir uygulama yüklü değil ve ödemeyi de ben yapmadım belliki ya bir hacker ya da Vodafone çalışanı benim adıma alışveriş yapmış çünkü benim gibi bir çok kişi mevcut şikayet var da yazmış ama çözüm goremedigim için buraya yazdım

Google üzerinden iade etmesini istediniz mi?

Hocam ödeme yapılmış maile sahip ise yapabilir diye biliyorum.

Hocam hattınızdan mobil ödemeyi kapayın daha fazla böyle sorunla karşılaşmamak için. Ek olarak internette sizin bilgilerinizi paylaşmış olabilirler. 3D ödeme olmadığı için.

Bilmiyorum nasıl alışveriş yapıldı ama tüketici hiç bir şekilde koruma altında değil ve operatörlerde ilgilenmiyor zaten siz yaptınız ödeyeceksiniz diyor ağzıma çok şey geliyor ama neyse her şey belli zaten iki hattımı iptal ettim annemle babam kullanıyordu artık kullanmasinlar ne yapayım kendi hattımı da Turkcell'e tasiycam umarım onda bir sıkıntı yasamam ama Vodafone kadar kalitesiz bir firma yok onu bilirim

Hocam ödeme yapılmış maile sahip ise yapabilir diye biliyorum.

Hocam hattınızdan mobil ödemeyi kapayın daha fazla böyle sorunla karşılaşmamak için. Ek olarak internette sizin bilgilerinizi paylaşmış olabilirler. 3D ödeme olmadığı için.
Mobil ödeme kapalı zaten ikidir açıp ödeme yapıyorlar iznim dışında

Bilmiyorum nasıl alışveriş yapıldı ama tüketici hiçbir şekilde koruma altında değil ve operatörlerde ilgilenmiyor zaten siz yaptınız ödeyeceksiniz diyor ağzıma çok şey geliyor ama neyse her şey belli zaten iki hattımı iptal ettim annemle babam kullanıyordu artık kullanmasinlar ne yapayım kendi hattımı da Turkcell'e tasayacağım umarım onda bir sıkıntı yasamam ama Vodafone kadar kalitesiz bir firma yok onu bilirim.

Mobil ödeme kapalı zaten ikidir açıp ödeme yapıyorlar iznim dışında.

Telefonunuzda virüs olabilir. APK vs indirdiyseniz. Sanırım müşteri hizmetlerini arayıp telefon numaranızı değiştirebilirsiniz belirli bir ücret karşılığında.

Savcılığa başvuruda bulunsam çözüm alır mıyım acaba siber bir olay olduğu için yapan yakalanır mi ya da ceza alır mı çünkü çok pis kıl oldum bana yaptılar bari başkasına yapmasınlar

Telefonunuzda virüs olabilir. APK vs indirdiyseniz. Sanırım müşteri hizmetlerini arayıp telefon numaranızı değiştirebilirsiniz belirli bir ücret karşılığında.
Virüs sanmam annem kullanıyor uygulama bile yüklü değil telefon numarasını zaten bu yüzden bir kere değiştim başıma bunlar geldi en iyisi iptal etmek

Yeni konular

Geri
Yukarı