Vodafone HG255S Port Acma Sorunu

Mr.Ace

Hectopat
HG255S model numarali fiber modem verildi Vodafone tarafindan ancak butun ayarlari duzgun yapmama ragmen portu acamiyorum. Internet uzerindeki sitelerden acik gozukuyor ancak oyundan baglandigimda baglanamiyorum. Local den baglanti saglayabiliyorum ancak disaridan baglanamiyorum. Onerisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerinden açmanız gerekiyor siz hangi ayarı yaparsanız yapın hg255s cihazlarda aktif olmuyor diye biliyorum.

Müşteri hizmetlerinden açmanız gerekiyor siz hangi ayarı yaparsanız yapın hg255s cihazlarda aktif olmuyor diye biliyorum.
Hocam ben de benzer yorumlari gordum baska platformlarda ama musteri hizmetlerini aradim biz yapamayiz huawei arayin. Huawei bizim isimiz degil vodafone un dedi. Geri aradim vodafone u ariza kaydi acilcak diyor. Anlamadim gitti. Onceden Adsl hatti varken baska bir modem vardi onla rahat rahat da aciyodum halbuki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı