Vodafone ilk 14 gün içinde cayma ücreti ödenmesini istiyor

• Konuyu başlatan -the-
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 176

-the-

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 5 gün önce Vodafone geçtim. Bulunduğumuz bölgede şebeke sorunu yaşanıyor, diğer opreratörde sorun yaşamıyordum. 14 gün yasal süreçte numara taşınabiliyor diye biliyordum fakat 261 TL rakam çıkardılar. Bu yasal mı? Ne yapmamı önerirsiniz? Tüketici hakem heyetine versem kazanma şansım nedir?

Merhaba, 5 gün önce Vodafone geçtim. Bulunduğumuz bölgede şebeke sorunu yaşanıyor, diğer opreratörde sorun yaşamıyordum. 14 gün yasal süreçte numara taşınabiliyor diye biliyordum fakat 261 TL rakam çıkardılar. Bu yasal mı? Ne yapmamı önerirsiniz? Tüketici hakem heyetine versem kazanma şansım nedir?
Sözleşmede yazıyorsa mecbur ödeyeceksin.

Yapma hakları yok. Heyete taşıyın bence. Kazanabilirsiniz. Tabii sözleşme falan yoksa.

Cayma ücreti olmayabilir, adınıza ödenen vergilerin parasını alıyor olabilirler. Vodafone arayıp sorman gerek.

Maalesef yine şebeke sorunu devam ediyor, şikayet kaydını alıyorlar ama hiçbir düzeltme yok. 11 ay daha taahhüt olduğu için yüklü cayma bedeli çıkıyor, cayma bedelini ödesem tüketici haklarına başvursam sonuç ne olur sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı