Vodafone internet çok yavaş

Vodafone fiyat/performans operatör. Ama şu kanayan yarasına 4.5G hızına bir çözüm bulsa keşke.

Turkcell : Performans için vardır, ama fiyatlar üzer.

Turk Telekom : Fiyat için vardır, ama kalitesi üzer. (Gerçi son zamanda en pahalısı TT Mobil oldu.)

Vodafone : Fiyat ve Performans için vardır, benim için böyle.
Vodafone candır. Vodafone tam bir fiyat performans canavarı cidden.

Vodafone candır. Vodafone tam bir fiyat performans canavarı cidden.
İlk 3 ay 25 GB, kalan aylar 20 GB 55 TL'ye alıyorum ve faturasız. Üstüne de çarktan hediyeler geliyor. İnternete doyuyorum.

Ama gelin görün ki kanlı canlı milletin yatağında mışıl mışıl uyuduğu ve 4.5G'nin full'den bir tık düşük yani güzel çektiği bu saatte şu hızı alıyorum. :'(

İnşallah düzelir...
Screenshot_2021-12-27-02-56-13-83_79d0ff8f9752a3fc32487e6d62330a6a.jpg

Vodafone'nun bu yavaşlığı yüzünden her zaman uzak durdum. Mobilde en hızlı internet ve çekim gücü şu anda Turkcell'de.

Vodafone'nun bu yavaşlığı yüzünden her zaman uzak durdum. Mobilde en hızlı internet ve çekim gücü şu anda Turkcell'de.
Kesinlikle öyle, Turkcell bambaşka birşey. Allah ne verdiyse, kısmıyor, 4.5G'de 500-600 MBPS görenler var, kim bilir daha fazla da görülüyordur. Ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Fiyatlar pahalı ve sınırsız değil. 😁

Kesinlikle öyle, Turkcell bambaşka birşey. Allah ne verdiyse, kısmıyor, 4.5G'de 500-600 MBPS görenler var, kim bilir daha fazla da görülüyordur. Ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Fiyatlar pahalı ve sınırsız değil. 😁
Pahalılığını da yıllık paketlerle daha uygun fiyata getirebiliyorsunuz, bazı uygulamaları sayesinde hediye internet de kapabiliyorsunuz. Örneğin benim de şu anda kullandığım Dev 80 GB paketi şu anda oldukça popüler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı