Vodafone İnternet Hız ve Ping Sorunu

Ay_BerKK

Kilopat
Daha fazla  
Vodafone Net 64 Mbps ve 240 GB AKN'li paketi kullanıyorum ve ilk bağlattığım ay hiçbir sıkıntı yoktu hatta 71 mbps ve 10 ping değerlerini alıyordum fakat 2. ayımda önce ping değerlerim 90'a çıktı ve hız değerlerim 40 Mbps'e düştü, 1 hafta sonra ise 15 mbps ve 120 ms ping değerlerine geriledi ve 1 aya yakın süredir böyle. Çok kez müşteri hizmetlerini aradım ve ilk seferinde modemde sıkıntı olabilir dediler ama ilk ay sıkıntı olmadığından dolayı olmayacağını düşündüm ve hala aynı modemi kullanmaktayım her seferinde düzeltilmiştir dediler ve en son sözleşmeyi feshetme ile tehdit ettiğimde 3 gün uğraştılar yine sonuç aynıydı ve sorun altyapıda gözükmüyor sizde olabilir dediler sizce sıkıntı nerede?

Hat değerlerimi atabilirim ve modemde sıkıntı olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim cidden sinirlerim bozuldu.

Teşekkürler.

Hat değerleri ile ilgili bilgi sahibi değilim ama bende türk telokom kullanıyorum 24 mbps interneti ilk çektiğimde hızımı sabitlemişlerdi hız testi yap eğer hız aynı değerlerde ve stabil kalıyorsa sabitlenmiş olabilir öyle ise müşteri desteği arayıp hızlandırmalırını söyleyebilirsin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı