Vodafone İnternet iptali nasıl yapılır?

Lorakahn

Centipat
Yer
Konya, Hatay
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği - Öğrenci
Başlıkta belirttiğim gibi internetimi iptal ettirmek istiyorum. Az buçuk araştırmalarımdan sonra Vodafone sitesinde bulunan iptal dilekçesini doldurma zorunluluğum olmadığını anladım. Anladığım kadarıyla da iptal dilekçesini gönderdikten sonra tarafıma yansıtılacak faturaları ödeme zorunluluğum bulunmuyor.

İptal dilekçesini aşağıdaki gibi yaptım, çıktısını alıp imzalayıp tekrar taratıp mail, faks ve posta yollarıyla göndereceğim. (Postayı iade taahhütlü yollayacağım.)

Eksik olduğum bir yer var mı? Bu işlemleri yaptıktan sonra gelebilecek faturalar hakkında endişelenmeli miyim? (Konu hakkında bilgisi sabit ve sağlam kişiler yorum yaparsa sevinirim.)

Adsız.png

Eksik olduğum bir yer var mı? Bu işlemleri yaptıktan sonra gelebilecek faturalar hakkında endişelenmeli miyim? (Konu hakkında bilgisi sabit ve sağlam kişiler yorum yaparsa sevinirim.)

Akrabam internet hizmeti alamadığından iptal etmek için bayağı uğraştı sanırım 500 lira fatura geldi ve ödemek zorunda bırakıldı dikkat edin.

Merak ettiğim şu işte: Silah zoruyla mı ödemek zorunda bırakıldı? Yoksa bütün ISS'ler sizden para almak için her şeyi söylerler ve bunlar çoğu zaman asılsız, gerçek dışı ve hukuksuz durumlar olabiliyor. Akrabanızın o faturayı ödemesinin nedeni gözünün korkmuş olması olabilir mi?
Benim kendimi yoldurmaya da, mağdur olmaya da, hakka girmeye de niyetim yok. Sadece huzurlu bir şekilde hayatıma devam edebilmek istiyorum.

var olan Tahhatüt var ise sizden cayma bedelini alabilir bunuda ödemekle yükümlüsünüz inter başvurunu formunda bu gibi bilgileri kabul etmiş sayılırsınız imzalayarak.

Sorumu anladınız mı, veya konuyu okudunuz mu? Taahhütün bittiğini dilekçede görebilirsiniz.
Hocam çok özür dilerim fotoğrafa bakmamış idim, sözleşme bitiğine göre yenilemediğinizi düşünüyorum başka bir ISS geçiş yapcaksanız başka firmalara başvuruda bulunabilirsiniz hiçbir ücret çıkmaz,Kapatırmak ister iseniz Müşteri hizmetlerini arayıp hatımın kapatılmasını rica ederim diyerek gerekli işlemleri başlatmış olursunuz.

Ne demek.
Vodafone ile konuşup hattımın kapatılmasını talep ettim ve bunu defalarca yaptım ama lafı sadece uzatıyorlar. Erteleyerek bana bir fatura daha ödetecekler mesela, taahhütüm biteli neredeyse 1 ay oldu. Bunun benzeri bir dilekçeyi yolladım, aradığımda sitelerinde paylaştıkları iptal formunu doldurmam gerektiğini söylediler ama benim yaptığım sözleşmenin sona ermesi için bir iptal formuna ihtiyaç duyulmasının saçma olduğunu düşündüğümden dolayı yaptığım araştırmalar sonucunda aslında gerekli olmadığını farkettim. Zaten bu araştırmayı yaparken insanların şikayetlerini okuduğum, ve benzeri problemleri geçmişte ben de yaşadığım için biraz huzursuz olarak, ne yapacağından emin değil bir şekilde bu konuyu açtım. Bilmek istediğim şey, bu dilekçenin hat iptal talebi için yeterli olup olmadığı.

Ne demek.
Vodafone ile konuşup hattımın kapatılmasını talep ettim ve bunu defalarca yaptım ama lafı sadece uzatıyorlar. Erteleyerek bana bir fatura daha ödetecekler mesela, taahhütüm biteli neredeyse 1 ay oldu. Bunun benzeri bir dilekçeyi yolladım, aradığımda sitelerinde paylaştıkları iptal formunu doldurmam gerektiğini söylediler ama benim yaptığım sözleşmenin sona ermesi için bir iptal formuna ihtiyaç duyulmasının saçma olduğunu düşündüğümden dolayı yaptığım araştırmalar sonucunda aslında gerekli olmadığını farkettim. Zaten bu araştırmayı yaparken insanların şikayetlerini okuduğum, ve benzeri problemleri geçmişte ben de yaşadığım için biraz huzursuz olarak, ne yapacağından emin değil bir şekilde bu konuyu açtım. Bilmek istediğim şey, bu dilekçenin hat iptal talebi için yeterli olup olmadığı.
Dilekçeniz gayet iyi yeterli bilgiler/istekler yazmışiniz.Vodafone'un yaptığı iptal formu doldurmama sebebiniz nedir ?

Dilekçeniz gayet iyi yeterli bilgiler/istekler yazmışiniz.Vodafone'un yaptığı iptal formu doldurmama sebebiniz nedir ?
Çünkü gerek yok, ve sadece internetimi iptal etmek için orada bulunan bütün sorumlulukları aldığım beyanının altına imzamı atmak istemiyorum. Çünkü hangisini hukuki olarak nerelere çekebileceklerini bilmiyorum.

Çünkü gerek yok, ve sadece internetimi iptal etmek için orada bulunan bütün sorumlulukları aldığım beyanının altına imzamı atmak istemiyorum. Çünkü hangisini hukuki olarak nerelere çekebileceklerini bilmiyorum.
''İNTERNET/TELEFON hizmetimi iptal ettirmek üzere, yukarıda verdiğim bilgilerin tam ve doğru olduğunu beyan eder, hatalı veya noksan olması durumunda her türlü sorumluluğun tarafıma ait olduğunu, varsa kullanımdan kaynaklı henüz ödenmemiş fatura borcu ve dahil olduğum kampanyaların iptali nedeni ile tahakkuk edebilecek ücretleri kampanya şartları doğrultusunda ödeyeceğimi; iptal tarihinden önce tahakkuk etmiş veya iptal tarihinden sonra tahakkuk edecek kullanımdan kaynaklı ve henüz tarafıma fatura edilmemiş tutarlar olabileceğini, bu tutarlar için adresime ek bir fatura gönderileceği hakkında bilgilendirildiğimi, bu faturalara ait borçları, faturaların herhangi bir nedenle tarafıma ulaşmaması durumunda 0850 542 1 542 VODAFONE NET Müşteri Hizmetlerinden öğrenerek, tahsilat noktalarına ödeyeceğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim. Telefon hizmetimin iptali durumunda numaramın Türk Telekom’un numara havuzuna iade edileceğini biliyorum ve kabul ediyorum. ''
bunu diyorsananız her türlü tahhüt sonrası iptal edmediğiniz için kampanyasız paket ücretini ödemeyi seçmiş olursunuz bir an önce iptal etmeye uğraşın bu yazıdan çokta korkucak bir şey göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı