Vodafone internet nakil yapmıyor

mheethown

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce Vodafone internetimi nakil için başvurdum fakat işlemimi hala gerçekleştirmediler, adres bilginiz güncel değil diyorlar fakat 5 defa arayıp adresimi güncelledim. Şu anda BTK üzerinden laf dalaşımız devam ediyor, fesih hakkımı da kullanmama izin vermiyorlar. Nereye şikayet edebilirim? Cevaplarınızı bekliyorum.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Yaklaşık 2 ay önce Vodafone internetimi nakil için başvurdum fakat işlemimi hala gerçekleştirmediler, adres bilginiz güncel değil diyorlar fakat 5 defa arayıp adresimi güncelledim. Şu anda BTK üzerinden laf dalaşımız devam ediyor, fesih hakkımı da kullanmama izin vermiyorlar. Nereye şikayet edebilirim? Cevaplarınızı bekliyorum.

İyi forumlar.
Son durum nedir ? Aynı sorunu ben de çekiyorum tam 3 aydır.

Btk üzerinden tartışmamız devam ediyor, adres bilgisi güncel olmadığı söyleniyor hala, btk üzerinden 3 defa şikayet oluşturduğum için incelemeye alınacak diye mesaj geldi, şimdilik onu bekliyorum bu arada Jet fatura üzerinden de şikayet oluşturdum 10 iş günü içinde cevap vereceklerini söylüyorlar, şu anda yapabileceğimiz tek şey beklemek sanırım. Siz nasıl bir prosedür izlediniz

BTK üzerinden tartışmamız devam ediyor, adres bilgisi güncel olmadığı söyleniyor hala, BTK üzerinden 3 defa şikayet oluşturduğum için incelemeye alınacak diye mesaj geldi, şimdilik onu bekliyorum bu arada jet fatura üzerinden de şikayet oluşturdum 10 iş günü içinde cevap vereceklerini söylüyorlar, şu anda yapabileceğimiz tek şey beklemek sanırım. Siz nasıl bir prosedür izlediniz.

Tekrardan merhaba. Yasal olarak herhangi bir yere başvurmadık. Ancak BTK'nın sitesinden birkaç madde okudum. İnterneti kullandığım sürede yaşadığım birçok sorun vardı ve bu sorunların bu maddelerde açıkça belirtildiğini gördüm. Geçmiş dönem faturalarım, taahhütname örneğim gibi belgeleri elde ettikten sonra tüketici hakem heyetine başvuracağız. Gelişme oldukça tekrar yazarım. Eğer sorunu çözebilirseniz buraya da yazarsanız çok mutlu olurum.

Tekrardan merhaba. Yasal olarak herhangi bir yere başvurmadık. Ancak BTK'nın sitesinden birkaç madde okudum. İnterneti kullandığım sürede yaşadığım birçok sorun vardı ve bu sorunların bu maddelerde açıkça belirtildiğini gördüm. Geçmiş dönem faturalarım, taahhütname örneğim gibi belgeleri elde ettikten sonra tüketici hakem heyetine başvuracağız. Gelişme oldukça tekrar yazarım. Eğer sorunu çözebilirseniz buraya da yazarsanız çok mutlu olurum.

Merhaba, BTK üzerinden 3 şikayet ve defalarca çağrı merkezini aramalarım sonucu bugün itibarıyla netice aldım ve İnterneti bağlantım sağlandı nihayet

Yeni konular

Geri
Yukarı