Vodafone internet tüm mahallede kesildi

OmerBRN

Centipat
Makaleler
2
Yer
Ankara/Mamak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 4460 3.20GHz
GTX960 (2GB) Ekran Kartı
DDR3 8GB 1600MHz RAM
256SSD(SAMSUNG) , 320HDD(WD BLUE)
Gigabyte Z97X Gaming 3
Herkese merhaba, iyi günler. Bugün ki konum biraz agresif olabilir kusura bakmayın fakat gerçekten çıldırıyorum. 03.09.2023 tarihinde kablo kopması sonucu mahallemizde 15-16 binada internet kesildi. Sorun burada başlıyor. Başka bir marka internet hemen ertesi gün gelip kendi kablosunu bağlayıp gitti.(bizim binada benim haricimde Vodafone kullanan yok). Fakat nedendir bilemem, Vodafone reis keyfine düşkünlüğünden herhalde 16.09.2023 tarihinde gelip kablosunu bağlayıp gitti. Koca mahallede 2 hafta internetsiz duran tek bizdik ve her gün müşteri hizmetlerini arayıp şikayet iletmemize rağmen yarın geliyoruz iki güne geliyoruz diye hep geçiştirdiler. Vodafone ev interneti almayı düşünenlere söylüyorum 20-30 lira fazla verin başka marka alın ama Vodafone almayın. Şimdiye kadar 0.4 Mbps de gördüm, gidip 2 ay gelmediğinde gördüm bayağı pişmanım açıkçası. Benden şimdilik bu kadar sorusu olanlar sorabilir. Bu arada Vodafone de sorun yasamayanlar bana yalancı demeye gelmesinler, benim gibi mağdur ettikleri kişi sayısı çok fazla.

Vodafone hayatımda gördüğüm en rezil firma
Normal mobil hatları bile Türkiye'nin çoğu yerinde çekmiyor internet hizmetleri berbat ve ötesinde bir an önce kurtulmaya bakın.
Bimcell kullaniyordum eskiden Adiyamanda tabiri caizse dağ başında 50mbit cekiyordu. Vodafonea gectim suan gebzede yaşıyorum 2 aydir max 20mbit gordum ortalama 12mbit.

Bende Vodafone kullandım, çekmediğim çile kalmamıştı. Vodafone'dan sonra TurkNet geçmiştim. Şimdi TT kullanıyorum. Herhangi bir sorunum yok. Vodafone da paket kaybı mı dersin, ani ping yükselmesi mi dersin, download düşüklüğü mü dersin, upload düşüklüğü mü dersin, her şey vardı.

Bende Vodafone kullandım, çekmediğim çile kalmamıştı. Vodafone'dan sonra TurkNet geçmiştim. Şimdi TT kullanıyorum. Herhangi bir sorunum yok. Vodafone da paket kaybı mı dersin, ani ping yükselmesi mi dersin, download düşüklüğü mü dersin, upload düşüklüğü mü dersin, her şey vardı.
Kesinlikle hak veriyorum hocam.

Bimcell kullaniyordum eskiden Adiyamanda tabiri caizse dağ başında 50mbit cekiyordu. Vodafonea gectim suan gebzede yaşıyorum 2 aydir max 20mbit gordum ortalama 12mbit.
Hocam BimCell bile Vodafone den daha güçlü internet veriyor.

Vodafone hayatımda gördüğüm en rezil firma
Normal mobil hatları bile Türkiye'nin çoğu yerinde çekmiyor internet hizmetleri berbat ve ötesinde bir an önce kurtulmaya bakın.
Haklısınız hocam . Sanırsam hizmetlerini kapatmak gibi bir düşünceleri varmış.

ŞOK ŞOK ŞOK!!!
Vodafone'un attığı kazigin magduru olmaya devam ediyorum. Bu sabah Türk Telekom firması ile konuştum ve binamda internet olduğunu ancak benim dairem de internet olmadığını , hatta kutu bile bulunmadığını söylediler. Bende nasıl olacağını merak edip Vodafone'un yanına gittim onlarla konuştum. Sizden çıkıp başka operatör alacağım fakat altyapı gozukmuyor diyorlar bakabilir misiniz diye sordum ve aldığım cevap beni çok şaşırttı. Benim evim gözükmüyormuş bile ve onlardan çıkarsam bir daha onlara bile bağlanamazmisim. Fakat onları eve baglamadan önce böyle bir sorun yoktu. Tekrardan Vodafone'un ne olduğunu çıkartmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı