Vodafone Net 1 günde 54 kere internet kesildi

er4n

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Vodafone Net kullanıyorum. 10 gündür internet kopuyor. 1 günde tam 54 kere internet kopmuş.

Her gün müşteri temsilcisini arıyorum. Ekiplerimiz müdahale edecek dediler.

5. günde kopma sorunu düzeltilmiştir diye mesaj attılar. Ama sorun devam ediyordu.

Tekrar aradım aynı şeylere söyleyip duruyorlar. İptal ettirmek istediğimde bana 614.25 TL borç çıkartıyorlar.

Kendileri bana daha düzgün hizmet sunamıyor. İptal ettirmek istediğimiz de ise cayma bedeli veriyorlar.

Tarifem 24 aylık. Çoğu kişi 1 yıl dolduktan sonra iptal ettirebilirsin diyorlar ama pek inanmadım. Doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarifem 24 aylık. Çoğu kişi 1 yıl dolduktan sonra iptal ettirebilirsin diyorlar ama pek inanmadım. Doğru mudur?
Öyle bir mevzu var ama ISS şirketleri bu bizim kampanya indirimimiz falan diyerek alıyorlar yine paralarını.

THH davası açıp hizmetten yararlanamadığıni bahane ederek ücretsiz çıkış yapmaya çalış en iyisi, en kötü 600 TL ödersin ama en azından kafan rahat olur.

Vodafone Net kullanıyorum. 10 gündür internet kopuyor. 1 günde tam 54 kere internet kopmuş.

5. günde kopma sorunu düzeltilmiştir diye mesaj attılar. Ama sorun devam ediyordu.

Tekrar aradım aynı şeylere söyleyip duruyorlar. İptal ettirmek istediğimde bana 614.25 TL borç çıkartıyorlar.

Kendileri bana daha düzgün hizmet sunamıyor. İptal ettirmek istediğimiz de ise cayma bedeli veriyorlar.

614 lirayı verin bence sürekli internet kesilmesinden iyidir oturduğunuz yerde turknet altyapısı varsa turknet'e geçebilirsiniz. Turknet 1000 liraya kadar cayma bedelini ödüyor.

1 yılı doldurduktan sonra cayma bedeli düşüyor sadece. Eğer çok rahatsızsaniz cayma bedelini ödeyin Vodafone diğer firmalara göre daha düşük cayma bedeli sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı