Vodafone internetim çok yavaş

ucan_sabri

Hectopat
İnternetimiz çok yavaş ve babam değiştirmeme konusunda ısrarcı. Vodafone kullanıyoruz ve değerler bu şekilde,

1610272260135.png

Sanırsam 75-80TL gibi bir miktar ödüyoruz. Online oyun oynamak istersem oynayamıyorum ya da sabah girmem lazım 4 yıldır böyle kullanıyorum 😢. Neredeyse aynı fiyata TurkNet gibi firmalar var ama babam burada ısrarcı işte. Daha hızlı oyun oynaman için interneti değiştirmem diyor ve ayrıca dolandırıcıdır diyor. Evet aynen böyle diyor 😅. Taahhütün bitmesine 9 ay cayma bedeli ne kadar öderiz?

Türknet cayma bedelinin bir kısımını karşılıyor 2 yıldır kullanıyorum bende vodafone dan geçtim çok memnunum bir destek kaydı ile her şeyi çözüyorlar.
Ama şöyle bir gariplik de var o paraya bu hız çok saçma alt yapı uygunluğu testi yap Türknetin sitesinden o sana normalde alacağın hızı gösterir :)

Hocam, maksimum alacağım hız 1 Mbps bile olmuyor mu? 972 Kbit/s yazıyor; ondan soruyorum.
Oradaki yazan yükleme hızı. ADSL altyapısında olduğunuz için normal. VDSL altyapısı varsa daha yüksek hızlar da alabilirsiniz.

İsterseniz bir kontrol edebilirsiniz.

Oradaki yazan yükleme hızı. ADSL altyapısında olduğunuz için normal. VDSL altyapısı varsa daha yüksek hızlar da alabilirsiniz.

İsterseniz bir kontrol edebilirsiniz.

Hocam, yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı