Vodafone mobil fatura dönemi yenileme

Calipso

Decapat
İyi günler arkadaşlar. Vodafone faturalı hatta sahibim. Bu ay fatura dönemi sona eriyor. Yeni bir anlaşma yapmam gerekiyor. Her yöne 1000 dk, 1000 sms, 4 GB internet, Sabit hatlar sınırsız 41 lira ödüyordum. Bana yetiyordu. Şimdi ise önerdikleri paket 1500 dk, 250 sms, 10 GB internet ve sabit hatlar sınırsız fiyatı ise 54tl. Eski tarifemin üstüne 500 dakika ve 6 GB intenet eklemişler. Sms paketimide 250 ye düşürmüşler. Fiyatınada 13 lira eklemişler. Benim sormak istediğim şey bu 2 sene içerisinde zam mı geldi? Fiyatlar normal mi? Siz hangi tarifeleri kullanıyorsunuz ? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Benim tavsiyem her anlaşma süresi dolduğun da yeni operatöre geçmek. Yeni gelen kullanıcılara her operatör daha uygun fiyatlar sağlıyor. Bu yüzden her bittiğinde yeni operatöre geçiyorum. Diğer operatörlere gidip bir fiyatlarını sormanı öneririm.

Benim tavsiyem her anlaşma süresi dolduğun da yeni operatöre geçmek. Yeni gelen kullanıcılara her operatör daha uygun fiyatlar sağlıyor. Bu yüzden her bittiğinde yeni operatöre geçiyorum. Diğer operatörlere gidip bir fiyatlarını sormanı öneririm.

Bende öyle düşünüyorum. Araştırmaya başlayacağım şimdi. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı