Vodafone mu Turkcell mi?

Çalışan olduğunuz için tecrübeniz vardır. Sorunlar neler?
Kapsama problemi, hediye verilmemesi,paket fiyatlarının (faturasız'da çalıştığım için) pahalılığı.vs vs.

Faturalı kullanacaksan eğer paketle birlikte verilen pass paketleri çok işe yarıyor.onun dışında evinde internet varsa 15gb'yi 49₺'e veriyor Vodafone.bunlar değerlendirilebilir.

Benim vodafoneden çıkma sebeplerimden biri de Vodafone net. Bir ay oldu eve hala baglanmadi su internet dsl ışığı yanmıyor.iptal ettirmek ayrı dert

Turkcell'den kaçtın, kaçtın, yoksa fena denk getiriyor. Ben şu an Vodafone'a geçtim ve çok memnunum. Yemeksepeti, Budget, Big Chef gibi fırsatları ile baya baya önde şu an benim için.

Mesele bak en iyi örneği ben vereyim sana tabi bu benim yaşadığım yerde böyle, ama gözlemlerime göre Vodafone'un Turkcell'den iyi çektiği yer görmedim. İki hattı da kullanıyorum Vodafone faturasız Turkcell faturalı anlık olarak durum.
Screenshot_20191016_205155_com.android.chrome.jpg

Sonuç gördüğünüz gibi şehir merkezindeyim Vodafone 1 diş zor çekiyor. Diğeri ise Turkcell.

Şu an Turkcell kullanıyorum ve sonraki yılın ilk ayında Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Yanlış bir karar mı? Sizce hangi operatör daha iyi?
vodafone Ucuz ve kalitesi yeterli ama paket/faturalı tarife vs alırken çok dikkat et ve detayları iyi öğren, ilk fırsatta sana çok kazık borçlar takabilirler (faturalı hat kullanıyorum, adamlar adam akıllı bilgi vermeden sözleşmeyi yaptırıyor, yanlış bilgi vermiyorlar genelde ama eksik bilgi veriyorlar, kafalarına göre paket /tarife değişikliği yapabiliyorlar ve bunlar da faturana yansıyabilir). bende öyle bir sorun oldu, o kadar aramama rağmen hiç sonuç alamadım, müşteri hizmetleri yardımcı olmaya hevesli (telefonda konuşurken öyle bir hissiyat var, hemen araştırıp bakıyoruz, evet haklısınız vs) ama sonuç olarak problemler hiç çözülmüyor.

sonuç olarak halen vodafone kullanıyorum, ama bir paket vs alacağım zaman detayları en ince ayrıntısına kadar sorup alıp almamaya karar veriyorum.

Kesinlikle Turkcell'i öneriyorum. Vodafone hem fazla şarj yiyor, hem kapsama alanı Turkcell'e göre dar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı