Vodafone mu Turkcell mi?

Bence kalite olarak Turkcell. İstanbul gibi bir şehrin merkezi yerlerinde bir internet nasıl çekmez? Kendim Turkcell kullanıyorum 3-4 arkadaşım Vodafone kullanıyor, internetleri çok yavaşlıyor bazen hiç çalışmadığı oluyor. Turkcell'in fiyatı biraz daha yüksek tabi ki ama bence kalite olarak daha önde, konuma göre de değişkenlik gösterebilir ancak bulunduğumuz yer İstanbul belirteyim.

Zamanında hep
1)Turkcell
2)Vodafone
3)Avea
olarak düşünürdüm.

Şuan
1)Turkcell-Vodafone
2) Türk Telekom
Olarak düşünüyorum. Sanırsam Turkcell'in çektiği yerler Vodafone'a göre daha fazla fakat en küçük sarsıntıda bir tek Vodafone ayakta kaldı. 99 depremi kadar büyük vurursa hepsi pert olur diye düşünüyorum. Fakat Vodafone şuan ki tercihimdir, hem de Turkcell den daha ucuz.

Vodafone çalışanı olarak taahhütüm bittiğinde türksell'e geçecegim.(Çağrı merkezi calisaniyim birçok sorunla uğraşıyorum her gün.

Her sene operatör değiştiriyorum. Hangi operatörde kalmayı düşünsem ikinci sene kampanyaları berbat. Sana hangisi hesaplı geliyorsa onu al. En sık bulunduğun ortamda üç büyük operatörden çekim sıkıntıları yaşadığın varsa diğerini alırsın. Ankara'da oturduğum evde Vodafone iyi çekmezken Türk Telekom çok daha iyi çekiyor.

Üstte yazdığımdan başka araştırabileceğin birşey yoktur sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı